Vooriaarsconipetitie 2011 KNLTB senioren In 2011 neemt onze vereniging wederom met een groot aantal teams deel aan de vooijaarscompetitie. Op vrijdagavond en zaterdagmiddag zijn er helaas alleen mogelijkheden als bestaande spelers of teams zich terugtrekken. Maar je weet maar nooit! Daarom zijn alle bestaande team-captains via mail gevraagd of het eigen team ook in 2011 in dezelfde samenstelling gaat deelnemen aan de voorjaarscompetitie KNTLB. Van nieuwe belang-stellende teams horen we echter graag of zij hierin geïnteresseerd zijn, dan Vsselstep kunnen we deze op een wachtlijst plaatsen of wellicht direct plaatsen. Dat laatste kan bijvoorbeeld op vrijdagmiddag voor gemengd 55+ of heren 55+ of op donderdagavond voor gemengd dubbel of op dinsdagmorgen voor dames of damesdubbel 35+. Door je als team op te geven heb je de meeste kans voor het geval er een plekje vrijvalt. Het invullen van individuele lege plekken in teams is aan de bestaande teamcaptains zelf. Daarvoor is de lijst met belangstellenden een hulpmiddel. Indien gehele teams zich terugtrekken, dan wordt in principe het eerste team op de wachtlijst gevraagd door de VCL. Opgave: je belangstelling kun je via E-mail tot uiterlijk 15 november kenbaar maken bij Twan de Wit (tdwitffl>home.nl) Wintercompetitie 2010-2011 Onderstaand volgt de definitieve groepsindeling van de wintercompetitie. We starten dinsdag 26 oktober, woensdag 27 oktober, donderdag 28 oktober en zondag 31 oktober met 124 deelnemers. De indeling is grotendeels op basis van beschikbaarheid van de deelnemers gedaan en niet op sterkte (daar was nauwelijks ruimte voor). Het volledige speelschema wordt zo spoedig mogelijk (uiterlijk 21 oktober) via een nieuwsflits en op de site bekend gemaakt. Mochten er vragen of opmerkingen op deze indeling zijn, bel of mail Harrie van Lipzig voor zondag 17 oktober. Gelieve het inschrijfgeld (7.50 euro per deelname) bij de eerste wedstrijd te voldoen. Dames: Groep Dag/uur Aan lal Deelnemers 3 Woensdag 19.30 uur 18 F.llv Claessens. Karin van Dijck. Pelra van Dijck, Willy van Dijck, Jelena Glazkova, Wendy van Helmond, Lea Hendriks, Kim Jacobs, Janneke Jenniskens, Miranda Lenssen, Carolien van Lier. Gcrda van Lipzig. Maria Loenen. Maria Sorkhabi, Rian Spreeuwenberg, Jolanda Swinkels, Dien Vogels. Maril van der Zanden 5 Donderdag 18.00 uur 1U Daniel la Allink, Danielle Baetsen, Kristel Gielen, Jelena Glazkova, Lonneke Hendriks, Marjo Koonings. Kim Kusters. Gerda Martens. Jean Peelers. Lieny Tonaer 6 Donderdag 19.30 uur 21 Manellc Arts. Lcnie Bartels, Gonnv van Dijek. Josje Geurts, Annie Jansen, Manet Janssen, José Jaspers, Riet Koopmans, Gerda van Lipzig, Mieke Peters, Truus Philipsen, Diny Pouwels, Jolanda Smits, Rian Spreeuwenberg, Monique Strijbos, Lily Verstappen, Dien Vogels, Miek de Wil. Stellie de Wil. Pelra Spreeuwenberg. Annelies van der Wegen 8 Zondag 9.00 uur 6 Pauline van Bussel, Ria Jenneskens, Maijo Koonings, Franka van Lier, Mariëllc van Meijel, Irene Peelers Heren: 1 Dinsdag 19.30 u. 15 Wiek Arts, Wilbert de Bruyni. Richard van Dijck. Wilbert van Dijck. Jan Ewals, Jelle van Hees, Rik Lit]ens, Jules Loenen. Dennis Nagelkerke, Twan van Oseh, Frans van de Pas. Stel"Peelers, 1 Ienk Strijbos, Johan van de Ven. Gerril Verhei jen 2 Dinsdag 21.00 u. 14 Piet Arts, Math Heetkamp, Twan Jenniskens, Jeroen Konings, Ilarrie van Lip/ig. Ton Marcellis, Leon Nijssen, Frans van Soest, Mustul'a Sorkhabi, Theo Tilleman, Jeroen Tonnaer. Hav Vogels. Twan Wilmsen. Wiin de Wit 4 Woensdag 21.00 uur 13 Stan van Asten, Joeri Hendriks, Martien Janssen, Jan Jaspers, Edwin Keijsers, Peter-Paul Koonings. Dennis Nagelkerke. Peter Philipsen, Hans Rongen, Gerard Spreeuwenberg. Peter Verstappen. Leo de Wit, Teun de Wit 7 Donderdag 21.00 uur 14 Peter van Bussel, John Claessens, Leon van Dijck, l un F.monts, Jan Ewals, Miel Hendriks, Jan I itjens. Jo Peeters, Jan Pijnenborg, Frans Rops, Mark Smits. Ton Swinkels, Mart de Wit, Marcel van der Zanden 9 Zondag 10.30 uur 13 Wiek Arts, Albert van Asten. Oer Grienen, I Ienk Drabbels, I on van Hees. I heo Jenneskens, I larrie van Lipzig, Roel van Lipzig. Robert van Oseh, Gerrit Verheijen, Hay Vogels, 1 wan de Wit. Jeu de Wit

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6