ZjïvënEF Zij Actief Ysselstevn «y Introducé kienen Op dinsdag 19 oktober is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur Ook deze keer zijn de indroducé weer van harte welkom. Fien Wismans zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Volksdansen In de herfstvakantie is er geen volksdansen op donderdag 21 oktober. Bonbons maken 26 oktober gaan we bonbons maken onder leiding van Margriet Leenders. We beginnen om 19.30 uur in de Smelehof. Avond puzzel-wandeltocht De puzzel-wandeltocht is dit jaar op dinsdagavond 2 november. We hebben een mooie tocht uitgezet in het Brabantse dorp Bakel. De tocht is ongeveer 5 km. lang en onderweg mogen jullie enkele opdrachtjes uitvoeren. Het echte denkwerk doen we als we terug zijn van de wandeling en dan kunnen jullie ook genieten van een kop lekkere erwtensoep. Heb je zin om mee te doen dan kun je jezelf opgeven bij Willy Verheijen tel 541292 De onkosten zijn 4.00 p.p. Afscheid van voorzitter Zij Actief Limburg Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 9 november neemt Marij Cox-Sevenich afscheid als voorzitter van Zij Actief Limburg, Zij is betrokken bij allerlei organisaties met goede doelen, waaronder de voedselbank Midden-Limburg. Als toepasselijke geste en als cadeau en verrassing voor Marij willen we, als Zij Actief, producten voor in een voedselpakket aan de Voedselbank aanbieden. Hiervoor roept Zij Actief Limburg al haar leden op om deze producten te verzamelen. Enkele voorbeelden van geschikte spullen zijn macaroni, spaghetti, rijst, pastasauzen, koffie, thee, suikeren lang houdbare melk, jam, hagelslag, pindakaas. Ook waspoeder, tandpasta, shampoo en dames hygiëne producten passen prima in zo'n pakket Er is één voorwaarde, het product moet lang houdbaar zijn! Leden van Zij Actief Ysselsteyn die ook producten willen leveren voor dit goede doel kunnen deze producten op de volgende tijden afgeven. Dinsdag 19 oktober van 19.00 uur tot 19.30 uur voorafgaand aan het kienen bij zaal Pilot. Donderdag 28 oktober én 4 november van 15.30 uur tot 16.00 uur na afloop van het volksdansen bij het Gemeenschapshuis. En dinsdag 26 oktober voor aanvang van de bonbons maken om 19.30 uur. Wij, als bestuur van Zij Actief Ysselsteyn, zullen ervoor zorgen dat de door jullie ingezamelde spullen tijdens de vergadering op 9 november in Roermond aangeboden worden Uitstapje Margriet Winter Fair zondag 21 november 2010 Wie gaat er mee? Met introducé naar de De Margriet Winter Fair. Dit is een gezellig dagje uit U kunt genieten van de warme winterse sfeer van de feestdagen, nieuwe ideeën opdoen tijdens de modeshow, deelnemen aan de workshops, heerlijk shoppen, lekker proeven in het kooktheater en genieten van de vele optredens van bekende artiesten We gaan met busonderneming Ghielen en zullen die zondag omstreeks 09.30 uur vertrekken. Om 18 00 uur vertrekken we weer vanaf Utrecht. Kosten 31.-p p. Je zelf opgeven kan t/m 16 oktober bij Marian Bartray tel. 541264 of bij Petra Smits tel. 542004. Je kunt ook een mailtje sturen naar <mailto:zijactiefysselsteyn@live.nl> zijactiefysselsteyn@livc.nl Limburg Ithnli-k ikHthniiph vrouwennetwerk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 12