Tennis Vereniging Vsselstegn TVY Wintercompetitie 2010 - 2011 Onderstaand de voorlopige groepsindeling van de wintercompetitie. We starten dinsdag 26 oktober, woensdag 27 oktober, donderdag 28 oktober en zondag 31 oktober met meer dan 100 deelnemers. De indeling is grotendeels op basis van beschikbaarheid van de deelnemers gedaan en niet op sterkte (daar was nauwelijks ruimte voor). De definitieve indeling en het volledige speelschema wordt zo spoedig mogelijk (uiterlijk 21 oktober) via een nieuwsflits en op de site bekend gemaakt. Mochten er vragen of opmerkingen op deze voorlopige indeling zijn, bel of mail Harrie van Lipzig voor zondag 10 oktober. U wordt verwacht het inschrijfgeld, per deelname €7.50 te voldoen bij de eerste wedstrijd. Groepsindeling Dames Groep Dag/uur 3 Woensdag 19.30 uur 17 5 Donderdag 18.00 uur 10 6 Donderdag 19.30 uur 16 8 Zondag 9.00 uur 7 Aantal deelnemers Ellie Claessens, Karin van Dijck, Petra van Dijck, Willy van Dijck Jelena Glazkova, Wendy van Helmond, Lea Hendriks, Kim Jacobs, Janneke Jenniskens, Miranda Lenssen, Maria Loenen, Maria Sorkhabi, Rian Spreeuwenberg, Jolanda Swinkels, Gerda van Lipzig, Dien Vogels, Marit van der Zanden Daniëlla Altink, Kristel Gielen, Jelena Glazkova, Lonneke Hendriks, Annie Jansen, Lenie Kemmelings, Marjo Koonings, Kim Kusters, Gerda Martens, Annelies van der Wegen Mariëlle Arts, Gonny van Dijck, Josje Geurts, Mariet Janssen, José Jaspers, Riet Koopmans, Gerda van Lipzig, Mieke Peters, Truus Philipsen, Diny Pouwels, Rian Spreeuwenberg, Monique Strijbos, Elly Verstappen, Dien Vogels, Miek de Wit, Steffie de Wit Pauline van Bussel, Ria Jenneskens, Marjo Koonings, Franka van Lier, Mariëlle van Meijel, Irene Peeters, Petra Spreeuwenberg Groepsindeling Heren 1 Dinsdag 19.30 uur 13 2 Dinsdag 21.00 uur 13 4 Woensdag 21.00 uur 13 7 Donderdag 21.00 uur 13 9 Zondag 10.30 uur 12 Wiek Arts, Wilbert de Bruyni, Richard van Dijck, Wilbert van Dijck Jan Ewals, Jelle van Hees, Rik Litjens, Jules Loenen,Twan van Osch Stef Peeters, Henk Strijbos, Johan van de Ven, Gerrit Verheijen Piet Arts, Math Heetkamp, Twan Jenniskens, Harrie van Lipzig, Ton Marcellis, Leon Nijssen, Frans van Soest, Mustafa Sorkhabi, Theo Tilleman, Jeroen Tonnaer, Hay Vogels, Twan Wilmsen, Wim de Wit Stan van Asten, Joeri Hendriks, Martien Janssen, Jan Jaspers, Jeroen Konings, Peter-Paul Koonings, Dennis Nagelkerke, Frans van de Pas Hans Rongen, Peter Verstappen, Leo de Wit, Teun de Wit, Edwin Keijsers Peter van Bussel, Leon van Dijck, Fun Emonts, Jan Ewals, Miel Hendriks. Peter Philipsen, Jan Pijnenborg, Frans Rops, Gerard Spreeuwenberg, Ton Swinkels, Mart de Wit, Marcel van der Zanden, John Claessens Wiek Arts, Albert van Asten, Henk Drabbels, Ton van Hees, Theo Jenneskens, Ger Crienen, Harrie van Lipzig, Roel van Lipzig, Robert van Osch, Gerrit Verheijen, Hay Vogels, Twan de Wit, Jeu de Wit Kantine poetsen 13 oktober Riet Koopmans en Marja Kortenhoeven e

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 9