Kledinginzameling Donderdag 14 oktober van 17.00 tot 19.00 uur en vrijdag 15 oktober tot 09.00 uur pi Us Vivacej ReShare U kunt de zakken met kleding alleen inleveren op Pater Tulpstraat 1 te Ysselsteyn Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Basisschool St.Oda Ysselrteyn Kledinginzameling De volgende kledinginzamelingsactie vindt plaats op 14 en 15 oktober. Hierbij treft u alle benodigde informatie over de inzameling aan. Wij danken u bij voorbaat voor uw medewerking aan de actie. Binnenkort houden wij weer een kledinginzameling. Doe mee en breng a.u.b. zoveel mogelijk kleding en schoenen naar de vrachtauto. De geldelijke opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school. Wat wordt er wel ingezameld? - Alle draagbare boven - en onderkleding - Draagbare schoenen (aan elkaar gebonden) - Huishoudtextiel (washandjes, handdoeken, tafellakens, dekens, kussenslopen) - Zachte knuffelbeesten Wat wordt er niet ingezameld? - Vloerbedekking, tapijten en snij afval (kleine lappen stof) - Niet draagbare kleding en schoenen - Dekbedden, kussens, tuinstoelkussen, etc. - Werkkleding en vervuilde kleding - Hard speelgoed - Kledingzakken waar de beste kleding al uit is gehaald/gesorteerd (bijv. van een kringloopwinkel) Hoe moet de kleding verpakt worden? Alles dient verpakt te zijn in een dichte plastic zak (s.v.p. niet in dozen) Een plastic zak biedt de beste bescherming tegen het vuil en nat worden van de kleding. S.v.p. niet grote aantallen dezelfde of op dezelfde manier dichtgeknoopte kledingzakken aanbieden, hierdoor wordt de suggestie gewekt dat de kleding gesorteerd is. Voor gesorteerde kleding kan geen vergoeding worden gegeven. GEMENGD_K00K VIVACE' 7 en 14 okt. is de repetitie om 20.00u in de kerk. Op maandag I lokt is de le les van de cursus Gregoriaans, nieuwe stijl, om I9.30u. in zaal Roelanzia. In deze cursus leer je de beginselen van het gregoriaans notenschrift. Maar ook de techniek van het zingen, het juiste stemgebruik, ademsteun enz. Heb je interesse dan eerst bellen: 0493-313796

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6