KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO FEESTAVOND. Woensdag 13 oktober is de jaarlijkse feestavond voor diegenen, die zich hiervoor hebben opgegeven. Aanvang: 17.00 uur met een Eucharistieviering in onze parochiekerk, waarna voortzetting in de "Smelehof' tot ongeveer 21.15 uur Voor het volledige programma: zie vorige YNB THEIVIA-iiiiddag. In samenwerking met het Groene Kruis biedt PROTEION THUISZORG een gratis informatie-bijeenkomst aan voor alle mensen van 65 jaar en ouder op dinsdag 12 oktober in de Smelehof van 15.15 tot 16.30 uur Wij hebben voor de dinsdag gekozen, omdat er dan veel mensen van deze doelgroep in de Smelehof aanwezig zijn. Anderen zijn natuurlijk ook van harte welkom Inhoudelijk komt het volgende aan bod: 1) Thuiszorg: hoe werkt het De gezondheidszorg in Nederland verandert in rap tempo. Dat geldt ook voor de thuiszorg. Zo zijn gemeenten sinds de invoering van de Wet maatschappelijke ondersteuning verantwoordelijk voor het toekennen van huishoudelijke zorg. Hoe werkt thuiszorg Wie heeft recht op thuiszorg Hoe kunt u zorg regelen en hoe werkt het aanvragen van indicaties Hoe zit het met de eigen bijdrage Tijdens deze themabijeenkomst gaat men in op deze veelgestelde vragen en andere actuele thema 's. 2) Thuiszorg en zorgtechnologie. Veilig wonen in eigen huis. Naast de algemene informatie over thuiszorg geeft men tijdens deze presentatie ook informatie over zorgtechnologie. Zorgalarmering, Zorg TV, bewegingssensoren in huis. Het zijn actuele voorbeelden van technologie in huis, waardoor mensen langer zelfstandig thuis blijven wonen en de regie over hun eigen leven kunnen blijven voeren. 3) Consultatie voor senioren. Het doe! van de consultatie is problemen of risico 's op het gebied van gezondheid en welzijn bij mensen van 65 jaar en ouder vroegtijdig op te sporen. U kunt, indien u dat wenst, tijdens deze presentatie gratis inschrijven voor een consultatie thuis door onze consultatieverpleegkundigen. BILJARTEN Federatie-competitie, week 38, ronde 5 Ysselsteyn 1-Oirlo 1 0-9 Ysselsteyn 4-Castenray 3 6-3 Grubbenvorst 3-Ysselsteyn 2 4-5 Gasthoes 2-Ysselsteyn 5 5-4 Kemphaan 5-Ysselsteyn 3 3-6 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week; "Het leven is als een verhaal; het gaat er niet om hoe lang het is, maar hoe goed het is HBS"Ons Genoegen" hbs Uitslag jeugdcomnetitie De uitslag van de 2e competitiewedstrijd was als volgt: Asp. tot 10 jr. Brian Janssen 247 p. Giel Hellegers 230 p. Asp 11-12 jr. Miriam Arts 265 p. Luuk Lemmens 183 p. Edo Stadlander 87 p. Cadet Michiel Arts 211 p. Stan Michels 147 p. Jort Stadlander 156 p. Comp. cadet Mariska Koonings 240 p. Huub Janssen 189 p. 3D wedstrijd Someren Cor Jansen werd met overmacht winnaar van de 23 deelnemers kennende bare-bow recurveklasse van de 3-D wedstrijd in het Brabantse Someren. Er namen ruim 200 schutters deel aan deze wedstrijd. Comnetitienrogramma Maandag a s. schieten de compoundklassen in Ysselsteyn om 20.00 uur. De individuele schutters schieten donderdag 14 okt. in Horst om 20.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5