Programma van 7 okt t/m 16 okt: Donderdagavondgroep 18:30 Bosspel Groep 5/6 Band: Melodramatic!!! 20:00 Math Swinkels Henk van de Weijer Eric van Asten Gerard Spreeuwenberg Donderdagavondgroep 18:30 Bosspel Groep 7/8 Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdagavondgroep 7+14 oktober: Bosspel!! Neem deze donderdag allemaal een goede fiets mee met goedwerkende voor- en achterverlichting. Dit is omdat we naar het bos gaan fietsen. Zaterdag 9 oktober: Melodramatic in de JERAü! Op 9 oktober maken de mannen van Melodramatic hun opwachting in de Jera! Voor de vaste Jerabezoekers is Melodramatic geen onbekende, maar hieronder een kort stukje voor een snelle kennismaking. De 8-koppige coverband Melodramatic is uniek in z'n soort Door de brede muzieksmaak van de bandleden en de inmiddels jarenlange ervaring, is een 'rockbandje' uitgegroeid tot een 'No nonsense- BOOM-in your face' rock ska party machine. Zonder pardon wordt de ene hit na de andere het publiek ingeslingerd in een tempo dat maar een ding kan betekenen Melodramatic wil het publiek vanavond verwennen! Denk niet aan een standaard rock coverband, want deze formatie is niet te beroerd om een classic, Irish traditional of glamour-rockhit even te 'schudden voor gebruikDe blazers zorgen ervoor dat de uitstapjes naar feest ska onverwacht en helemaal raak zijn. De roadie kan een behoorlijke keel opzetten dus ook hij legt even een bezoekje aan het podium af. Om de pret nog meer te vergroten zijn er sinds 2009 toetsen bij gekomen. En zo wordt tijdens een show een kroeg omgetoverd tot bruisend feestcafé, bezoekers van een schuur- of tentfeest sluiten hun avond al 'crowdsurfend' af, en de festival bezoeker koopt een nieuw shirtje omdat z'n ouwe zeiknat van het zweet voor het podium is blijven liggen. Zorg datje om 20:00u aan de deur staat, dan gaat de Jera namelijk open. De entree bedraagt zoals gewoonlijk €5,-. Er vindt geen voorverkoop plaats! Tot zaterdag 9 oktober! BOLCHRYSANTEN VERKOOP Ook dit jaar zullen de vrijwilligers van de JERA weer bij u langs de deur komen voor de verkoop van bolchrysanten. Op veler verzoek hebben we besloten dit jaar een week voor Allerheiligen te gaan zitten. U kunt ons verwachten op 2122 en 23 oktober, waarbij de laatste dag vooral gebruikt zal worden voor het buitengebied. Evenals voorgaande jaren zullen de bolchrysanten ook nu weer 5 euro per stuk kosten. De opbrengst van deze actie zal gestoken worden in activiteiten voor de Ysselsteynse jeugd die wij in de JERA organiseren. Wij hopen ook dit jaar op uw steun te mogen rekenen Overigens kunnen wij altijd hulp gebruiken met de verkoop van onze bloemen. Zeker op zaterdag als we het buitengebied doen. Mocht je interesse hebben laat ons dit dan even weten via bestuur@jera70.nl Donderdag 7-okt Zaterdag 9-okt Donderdag 14-okt Zaterdag 16-okt WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2