Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 40 8 oktober 2010 Van de parochie: Lucas, 17, 11-19 Reiniging van tien melaatsen Op zijn reis naar Jeruzalem trok Jezus door het grensgebied van Samaria en Galilea. Toen Hij een dorp inging, kwamen Hem tien melaatsen tegemoet. Ze bleven op een afstand staan en riepen luidkeels: 'Jezus, Meester, heb medelijden met ons.' Toen Hij hen zag, zei Hij tegen hen: 'Ga u aan de priesters laten zien.' Onderweg werden ze gereinigd. Een van hen kwam terug toen hij zag dat hij genezen was, en met luide stem verheerlijkte hij God. Hij wierp zich aan Jezus' voeten en bedankte Hem. Dit was een Samaritaan. Jezus zei daarop: 'Er zijn er toch tien gereinigd! Waar blijven de negen anderen? Is er niemand teruggekomen om God eer te brengen, alleen deze vreemdeling?' En Hij zei tegen hem: 'Sta op en ga weer; uw vertrouwen is uw redding.' Misintenties van 9 oktober t/m 15 oktober Zat. 9 okt. 19.15 u. Kinderkoor Eige wijsjesKINDERWOORDDIENST Andreas en Anna Philipsen - Hendrickx; Jaardienst Teng Janssen; Overleden ouders Geurts - Peeters, voor Riek Geurts - van Tiel en voor Annemie Geurts - Bakker Di. 12 okt. 18.40 u. Bidden van een rozenhoedje met aansluitend om 19.00 uur een H. Mis Herdenkingsdienst voor Gees Donkers - Koernap namens de spaarkas Jaardienst Jac Claessens, voor zijn echtgenote Marie en hun zoon Toon, Ria Koonings - Zanders vanwege haar verjaardag en een jaardienst voor Sef Bovee; Wim Swinkels en voor de overleden familie Woe. 13 okt. 17.00 u. H. Mis voor de leden en overleden leden van de K.B.O. Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Vera Sikes - Ron Peters Dinsdag, 19.00 uur Sven Knapen In de oktobermaand zal er dinsdags om 18.40 uur de rozenkrans worden gebeden, waarna aansluitend om 19.00 uur de H. Mis zal worden opgedragen. Wilt u graag een Gerarduskalender 2011?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1