Zi j Actief Ysselsteyn Activiteiten voor oktober zijn 5 oktober Kienen 19 oktober Kienen 26 oktober Bonbons maken Bonbons inaken 26 oktober gaan we bonbons maken onder leiding van Margriet Leenders. Er worden verschillenden soorten smaken bonbons gemaakt. De onkosten zijn 12.50 p.p. Je kunt je opgeven tot 16 oktober bij Willy Verheijen tel. 541292 Uitstapje Margriet Winter Fair zondag 21 november 2010 Wie gaat er mee? De Margriet Winter Fair is een gezellig dagje uit. U kunt genieten van de warme winterse sfeer van de feestdagen, nieuwe ideeën opdoen tijdens de modeshow, deelnemen aan de workshops, heerlijk shoppen, lekker proeven in het kooktlieater en genieten van de vele optredens van bekende artiesten. We gaan met busonderneming Ghielen en zullen die zondag omstreeks 09.30 uur vertrekken. Om 18.00 uur vertrekken we weer vanaf Utrecht. Kosten €31,-- p.p. Jezelf opgeven kan t/m 10 oktober bij Marian Bart ray tel. 541264 of bij Petra Smits tel. 542004. Je kunt ook een mailtje sturen naar <mailto:zijactiefysselsteyn@live.nl> zijactiefysselsteyn(o!live.nl TVY Wintercompetitie 2010- 2011 Wederom wil TVY dit jaar voor haar leden, ditmaal vanaf 15 jaar, een wintercompetitie opzetten voor dames en heren. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel. De wedstrijden worden gespeeld op de dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en de zondagochtend in de periode eind oktober 2010 tot begin maart 2011. Het ligt in de bedoeling poules te laten starten om 19.30 uur en 21 00 uur. Even-tueel nog een poule op donderdag om 18 00 uur. Als je eenmaal bent ingedeeld speel je altijd op hetzelfde tijdstip. Bij aanvang van de competitie wordt een wedstrijdschema opgesteld. Zo is vooraf bekend op welke datum en tijdstip je speelt, wie dan je partner zal zijn, welke tegenstanders je dan treft en op welke baan je speelt. In de carnavalsweek wordt er niet gespeeld Binnen de poules zal een roulerend schema opgezet worden wie zorg draagt voor het kantinegebeuren De kosten voor inschrijving bedragen 7,50 p.p. voor de gehele competitie. De inschrijf formulieren zijn inmiddels per mail toegestuurd. Evt. zal er ook ingeschreven kunnen worden via inschrijfformulieren welke in het clublokaal zullen liggen. De sluitingsdatum ligt op 1 oktober 2010. Het wedstrijdreglement is t.z.t. in te zien op onze website: http://www.tvysselsteyn.nl Kantine poetsen6 oktober Carolien en Marjo Koonings Herfsttoernooi Leunen voor jeugdleden Op woensdag 20 oktober wordt het Herfsttoernooi in Leunen gespeeld. Dit toernooi wordt in dagdelen gespeeld en er is ook een V» poule, dus leuk voor alle jeugd en juniorleden, dus ook voor de kinderen van tenniskids. Het toernooi wordt gespeeld in dubbels en het inschrijfgeld is 1,50 euro. Het vervoer moetje even zelf regelen. Dus heb je zin om in de herfstvakantie een toernooi te tennissen, geef je dan snel op door een mail te sturen vóór donderdag 7 oktober naar Marcel van de Zanden marsfier@home.nlen vermeld hierbij je naam en leeftijd. Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7