KERKBIJDRAGE-REGELING PAROCHIE H.ODA YSSELSTEYN. Het 4e kwartaal van liet jaar is weer aangebroken en dat is in onze parochie het moment dat U wordt gevraagd om uw Kerkbijdrage voor kerk en parochie van het lopende jaar te doen In de loop van deze of de komende week zult U in uw brievenbus een brief inzake deze kerkbijdrage 2010 mogen verwachten Mogen wij U vragen om de inhoud goed te lezen en we hopen dat dit voor U een stimulans zal zijn om Uw KERKBIJDRAGE 2010 te geven om het zo ook voor onze kerk en parochie mogelijk te maken aan haar financiële verplichtingen te kunnen blijven voldoen Kapelaan en Kerkbestuur rekenen in deze op U. I I I i i I I I I i PERIODIEKE LIJFRENTE-OVEREENKOMST. We willen er U nog op attent maken dat het mogelijk is om middels een z.g. notariële schenking, waarbij U zich gedurende 5 jaren verplicht om een bepaald bedrag aan Kerkbijdrage te geven, fiscale belastingaftrek mogelijk is zonder aftrekdrempel giften op uw inkomstenbelasting. Mocht U daarover meer willen weten, neem dan VOOR 1 november contact op met ondergetekende. Tenslotte deelt ondergetekende U mede dat hij na een periode van 45 jaar administrateur Kerkbijdrage deze taak per 31 december 2010 zal overdragen aan Jan Ewals, Peter Janssenweg 24 die zich bereid heeft verklaard om deze taak op zich te nemen. De Kerkbijdrageregeling, A. Tielen, tel.0478-541354 administrateur Corveedienst if* f Corveedienst voor de maand oktober: - de PeClklOnkHerman van der Hoff, Willy en Miran Hubers, Ank Jacobs. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Extra repetitie Op 9 oktober is er een extra repetitie gepland voor de fanfare en het percussie-ensemble. Aanvang om 18.00 uur in de Smelehof Jeugdorkest Corveedienst voor de maand oktober: Kyra van Hoof en Kim Wilmsen A s. vrijdag 1 oktober begint de repetitie weer vroeger We repeteren van 17.45 uur tot 18.15 uur. Van 18 15 uur tot 19.00 uur oefenen we aan onze sketch Oud ijzer Oud iizer^ Oud ijzer Oud ijzer Oud ijzer Oud jizer Zaterdag 2 oktober, wordt weer de oud ijzer actie van muziekvereniging de Peelklank gehouden. Voor een goed verloop van de actie verzoeken wij u zoveel mogelijk het ijzer klaar te leggen aan de weg. Dit geldt ook voor bewoners van het buitengebied, die niet graag hebben dat wij op hun erf komen. Helaas moeten we koelkasten, olietonnen, autobanden e.d. weigeren. Verder kunnen wij alleen spullen meenemen die minimaal voor 90% uit ijzer bestaan. Voor uw bijdrage en medewerking willen wij u bij voorbaat danken. Let op: Het ijzer wordt zoveel mogelijk 's morgens en vroeg in de middag opgehaald, maar het is ook mogelijk dat op sommige routes het ijzer al op vrijdag wordt opgehaald De containers zijn geplaatst bij de loods van Vitelia voeders aan de Agrobaan. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3