Donderdag 30-sep Zaterdag 2-okt Donderdag 7-okt Zaterdag 9-okt Programma van 30 sep t/m 9 okt: Donderdagavondgroep 18:30 Speurtocht Groep 7/8 Pielpubers 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Bosspel Groep 5/6 Band: Melodramatic!!! 20:00 Math Swïnkels Henk van de Weijer Eric van Asten Gerard Spreeuwenberg Donderdagavondgroep 7 oktober: Bosspel!! Neem deze donderdag allemaal een goede fiets mee met goedvverkende voor- en achterverlichting. Dit is omdat we naar het bos gaan fietsen. Pielpubers!!! Op 2 oktober hebben we weer een nieuwe activiteit voor jullie. Zorg datje niet al te beste kleren aan hebt, want het kan zijn datje er niet zonder kleerscheuren van afkomt!!! De douane zal jullie zeer zeker volgen en proberen je in de kraag te grijpen'We verwachten jullie om 20:00 uur in de Jera Daar zullen jullie verder de instructies krijgen. We zien jullie op zaterdag 2 oktober! De Leiding. Zaterdag 9 oktober: Melodramatic in de JERA!!! Op 9 oktober maken de mannen van Melodramatic hun opwachting in de Jera! Voor de vaste Jerabezoekers is Melodramatic geen onbekende, maar hieronder een koit stukje voor een snelle kennismaking. De 8-koppige coverband Melodramatic is uniek in z'n soort Door de brede muzieksmaak van de bandleden en de inmiddels jarenlange ervaring, is een 'rockbandje' uitgegroeid tot een 'No nonsense-BOOM-in your face' rock ska party machine. Zonder pardon wordt de ene hit na de andere het publiek ingeslingerd in een tempo dat maar een ding kan betekenen: Melodramatic wil het publiek vanavond verwennen! Denk niet aan een standaard rockcoverband, want deze formatie is niet te beroerd om een classic, Irish traditional of glamour-rockhit even te 'schudden voor gebruik' De blazers zorgen ervoor dat de uitstapjes naar feest ska onverwacht en helemaal raak zijn. De roadie kan een behoorlijke keel opzetten dus ook hij legt even een bezoekje aan het podium af. Om de pret nog meer te vergroten zijn er sinds 2009 toetsen bij gekomen. En zo wordt tijdens een show een kroeg omgetoverd tot bruisend feestcafé, bezoekers van een schuur- of tentfeest sluiten hun avond al 'crowdsurfetid' af, en de festival bezoeker koopt een nieuw shirtje omdat z'n ouwe zeiknat van het zweet voor het podium is blijven liggen. Zorg datje om 20:00u aan de deur staat, dan gaat de Jera namelijk open. De entree bedraagt zoals gewoonlijk €5,-. Er vindt geen voorverkoop plaats! Tot zaterdag 9 oktober' Afgelopen week was weer de nat. collecteweek van de Nierstichting NieRsncifriNü Na een afwezigheid van een paar jaar, heeft de Nierstichting toch besloten dat wij al afgelopen april mochten collecten tijdens onze Week van de Goede Doelen. fHüH Ysselsteyn heeft het mooie bedrag van 952.38 euro over mogen maken aan de Nierstichting.geweldig toch! Collectanten, organisatie en natuurlijk de gulle gevers, bedankt namens de Nierstichting rüNQtj Tijdens de Week van de Goede Doelen is er voor het Fonds Verstandelijk i verstandelijk J «V i gehandicapten Gehandicapten het mooie bedrag van 866,85 opgehaald Die opbrengst wordt besteed aan activiteiten en projecten t.b.v. mensen met een verstandelijke beperking. Alle collectanten en gulle gevers Bedankt namens het Fonds Verstandelijk Gehandicapten. Voor meer informatie: info@fondsverstandelijkgehandicapten.nl, www.fondsverstandelijkgehandicapten.nl w» si;»:®- m#

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2