Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 39 1 oktober 2010 Van de parochie: Lucas, 17, 5-10 De apostelen zeiden tegen de Heer: 'Versterk ons vertrouwen.' De Heer zei: 'Al heb je maar een vertrouwen als een mosterdzaadje, als je tegen die moerbeiboom daar zegt: "Kom met wortel en al uit de grond en verplant je naar zee", dan zou hij je gehoorzamen. Stel, iemand van jullie heeft een slaaf die ploegt of het vee hoedt. Zal hij hem, als hij thuiskomt van het land, zeggen: "Kom meteen aan tafel"? Nee, hij zal hem veeleer zeggen: "Maak het eten voor mij klaar, omgord je en bedien me, en als ik klaar ben met eten en drinken, dan kun jij gaan eten en drinken." Hij bedankt de slaaf toch niet omdat hij heeft gedaan wat hem werd opgedragen? Zo moeten ook jullie zeggen, als je alles hebt gedaan watje werd opgedragen: "Wij zijn maar slaven; we hebben gedaan wat we moesten doen." Misintenties van 2 oktober t/m 8 oktober Zat. 2 okt. 19.15 u. VivaceJaardienst Frans Bouwmeister; Jep en Anna Hendrix - v.d. Heuvel; Bets Bastiaansen - Verhulst namens de buurt; Pater Eelco Steneker en broer Joop Di. 5 okt. 18,40 u. Bidden van een rozenhoedje met aansluitend om 19.00 uur een H. Mis Voor het welzijn van onze parochiegemeenschap Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Tom Jenniskens - Gesanne Knapen Dinsdag, 19.00 uur Job Swinkels - Pirn Koonings In de oktobermaand zal er dinsdags om 18.40 uur de rozenkrans worden gebeden, waarna aansluitend om 19.00 uur de H. Mis zal worden opgedragen. Wilt u graag een Gerarduskalender 20] I Neem dan contact op met Ger Spreeuwenberg Ringweg 6 Tel: 541239 sr"TTT*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1