4f CRESCENDO EH "Geruchten" (rumors) Op vrijdag 1 oktober speelt "dartclub Roelanzia" hun 2e thuiswedstrijd. Aanvang 20.30 uur. Nu Roelanzia over een dartbaan beschikt, is het ook mogelijk om op donderdagavond met een groep te komen darten en/of onderlinge wedstrijden te spelen. Toneeim*"'"*'™ r^l Voor info: Partycentrum Roelanzia Lovinckplein 2 5813 CC Ysselsteyn 0478 541221 Onder regie van regisseur Tom Derkx brengt Crescendo een klucht in twee bedrijven van schrijver Neil Simon. Over de inhoud wil regisseur Tom Derkx een tipje van de sluier voor U oplichten. U moet zich eens voorstellen, dat u wordt uitgenodigd voor het vieren van het twaalf en een half jarig huwelijksfeest van uw beste vrienden. Het feest zal worden gehouden in hun buitenhuis. U besluit daar samen met uw partner heen te gaan. Wanneer u bij het buitenhuis aankomt heerst er nou niet direct een feeststemming, want de feestvarkens zijn (nog) niet aanwezig. De als eerste aangekomen gasten zijn maar door een raam naar binnen gegaan, omdat er niet open werd gedaan. Zij hebben besloten de overige gasten op te vangen, zodat deze niet voor een gesloten deur blijven staan. Het schept natuurlijk wel direct verwarring, want iedere volgende gast vraagt zich af, waar de feestvarkens zijn? Als ook u er achter wil komen waar de feestgangers zijn, bent u van harte welkom bij de eerste opvoering die te zien zal zijn op zondag 17 oktober in de Schouwburg van Venray. Kaarten zijn vanaf vrijdag 1 oktober in Ysselsteyn te koop bij COOP-supermarkt, en de Boerenbondwinkel, en aan de kassa van de Venrayse schouwburg. Entree 10,00. Bent u 17 oktober niet in de gelegenheid om naar Venray te gaan? Niet getreurd. Op zaterdag 6 en zondag 7 november is het stuk te zien in Gemeenschapshuis "de Smelehof". De kaarten voor de opvoering in Ysselsteyn kosten 7,50. Alle voorstellingen beginnen om 20.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 12