Opbrengst collecte KW F kankerbestrijding Vorige week werd landelijk gecollecteerd voor het KWF. Zoals bekend werd in Ysselsteyn begin april tijdens de "Week van de Goede Doelen" al voor dit doel geld ingezameld. Er werd een prachtig bedrag opgehaald, maar liefst 1590,90 Dit bedrag wordt besteed aan wetenschappelijk kankeronderzoek en voorlichting aan kankerpatiënten. Complimenten aan de organisatie die er voor zorgde dat ook dit jaar de week weer perfect verliep. Ook alle collectanten en natuurlijk de gulle gevers hartelijk dank! Mogen we april 2011 weer rekenen op ieders hulp9 Want ook in de week van de goede doelen geldt het spreekwoord "Vele handen, maken licht werk". Collecte Prinses Beatrixfonds Tijdens de 'Week van de Goed Doelen'j is er ook tevens gecollecteerd voor het Prinses Beatrixfonds, wat speciaal ten doel heeft de mensen met een spierziekte zoals: M.S., ALS., de ziekt van Duchenne enz., te begeleiden en onderzoek te verrichten. De opbrengst was: 996,78! Voor ieder die dit mogelijk heeft gemaakt, gevers en collectanten: HARTELIJK DANK! "Soccer is a game for 22 people that run around, play the ball, and one TOURCLUB referee who makes a slew of mistakes, and in the end Germany always rnmmiwmmO'Q) wins." Vrij vertaalt. Voetbal is een spelletje met 22 mensen die wat rondrennen, tegen een bal aanschoppen, een scheidsrechter die wat fouten maakt, en op het eind winnen de Duitsers. Dit credo gold eigenlijk ook al jaren voor onze tijdrit bij onze tourclub. De tijdrit die jaarlijks met verve wordt georganiseerd door Sjaak, Wim en Frans werd jaren op een rij gewonnen door hetzelfde duo Joep en Rob. Zij waren onverslaanbaar. Al jaren op rij waren zij het duo dat altijd met de hoogste eer ging strijken. Het was zelf zo erg dat het plaatje met de namen voor op de beker al waren gegraveerd De graveur kwam zelf met het idee om kwantumkorting te geven op de naamplaatjes. Maar aan elke traditie komt een eind. Met dank aan het regenweer waardoor de twee helden van de afgelopen drie edities verstek lieten gaan wonnen dit jaar Henk en Hans. Maar het is en blijft een feit dat je wel moet komen opdagen als de prijzen verdeeld worden. En laat dat nu net de clou zijn van deze 2010 editie. Want was het niet een andere voetbalvedette die ooit de nu al legendarische woorden sprak. Voetbal is een spel van fouten. Wie de minste fouten maakt wint. PAARDENSPORTVERENIGIING YSSELSTEYN Paardensport vereniging Ysselsteyn viert dit jaar zijn 75 jarig Jubileum. We vieren dit met een feestje op 25 september in de Houtwerf te Ysselsteyn. Wilt u de ruiterclub komen feliciteren bent u welkom van 20.00 uur. Heeft u geen persoonlijke uitnodiging gekregen en wilt u toch komen. Beschouw dit als een uitnodinging. Ons 4 tal bestaande uit Frits Verheijen, Marissa Weemen, Gaby Schoenmaker en Natascha Mennen en de reserve Sabine Franken is Limburgs Kampioen geworden. En ze reserve kampioenstitel van Nederland binnen gehaald. Het is 4 tal kunt u deze avond ook U bent van harte welkom Afgelopen weekend 12 september op de wedstrijd in Ottersum behaalde Frits Verheijen een 3 de prijs. Hij behaalde deze mooie prijs in de klasse M1 dressuur met zijn paard Tezoway. Sabine Franken behaalde een 2 de prijs. Alleen Sabine had een S.G.W wedstrijd in Gorssel. Ze behaalde haar prijs met Zodiac in de klasse L. Proficiat! hebben de feliciteren.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5