KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO IKIENEN. Woensdag 15 september is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. V' FIETSEN. Donderdag 16 september is onze laatste fietstocht deze zomer. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. SPORTERS 55+. Vrijdag 10 september van 19.00 tot 20.00 uur beginnen we weer met het wekelijkse sportuur in de gymzaal hier in Ysselstevn. Alle dames en heren van Ysselsteyn en Vredepeel zijn van harte uitgenodigd. Informatie: Johan Lemmens (tel.: 541990). BILJARTEN Federatie-competitie, week 35, ronde 1 America 2-Ysselsteyn 1 4-5 Ysselsteyn 4-America 5 3-6 Griendtsveen 2-Ysselsteyn 2 5-4 Broekhuizen 4-Ysselsteyn 5 2-7 Ysselsteyn 3-Hegelsont 3 0-9 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/VVelzijn/Zorg/Finaneiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week: "De wire rijkdom van een mens bestaat uit het goede dat liij voor zijn medemens heeft gedaan ^VU!% Repetities fanfare en percussie-ensemble PppILInnk ^p vr'jdag 0 september is er een repetitie voor de fanfare en het CIC rCCfflf CfffA percussie-ensemble in de Smelehof Aanvang 19.15 uur. Op zaterdag 11 september doorlopen we het gehele programma. Deze repetitie begint om 18.00 uur en is in de loods van Wim Lemmens. Kom aub. allemaal in geheel zwarte kleding zodat we kunnen zien wat het effect hiervan is. Repetitie jeugdorkest Voor het jeugdorkest beginnen de repetities op vrijdag 10 september. De repetities zijn in de Smelehof en beginnen om 18.15 uur tot 19.00 uur Ook de nieuwe jeugdleden worden verwacht. Vergeet niet je eigen muziekstandaard mee te nemen. Als je nog vragen hebt kun je bellen met Peggy Arts (541564) of met Petra Spreeuwenberg (542069). Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand september: Jesper Spreeuwenberg en Anja van Soest. Zorg dat je om 18.00 uur aanwezig bent om de stoelen mee klaar te zetten. Deze zondau staat de klassieker Ysselsteyn-Maastricht-Ysselsteyn op het TOURCLUB piwamma. En zoals een klassieker betaamd gaat deze ook over een iWHHH» Q-Q klassiekerafstand. Het is onze enige tocht die over de magische grens van de 200 km gaat. Als de schrijver van dit stuk om 7.50 uur in Ysselsteyn arriveert, is het nog erg stil Maar het is nog geen 8.00 uur en de ervaring leert dat de meeste Tourfietsers net voor of net na 8.00 uur arriveren Maar als het carillon begint te spelen begin ik er toch een zwaar hoofd in te krijgen. En als de klok 8 keer geslagen heeft weet ik dat de eerste 8 km alleen afgelegd gaan worden. Hans en Jan hebben aangegeven vanuit Venray naar de kruising bij de Lorbaan te fietsen en zich daar bij de 'groep aan te sluiten. Ze moeten dan ook erg lachen als de hele meute bestaande uit slechts 1 persoon aan komt fietsen Maar de tocht is gepland en we gaan er dan ook voor. De heenweg gaat eigenlijk van een leien dakje. We rijden net als enkele vorige edities langs de Maas naar Linne om via de waterkrachtcentrale over te steken. Vervolgens via een klein stukje Duitsland om bij Doenrade weer het Nederlands gebied in te rijden. Hier volgen enkel korte klimmetjes en om 12:45 belanden we op het zonovergoten terras op het Vrijthof in Maastricht. Daar versterken we de inwendige mens en gaan hierna vol goede moed op weg terug naar Ysselsteyn. De wind is inmiddels wel wat aangetrokken en al snel vormen we een "lang lint van 3 personen om kop over kop de wind te trotseren Bij Maasbracht worden we door een verkeersregelaar nog doorgelaten en belanden zo tussen de diverse muziekkorpsen. Bij Grathem normaal onze 2dc stop besluiten we, en dat is een voordeel als je met 3 man bent, om in een ruk door te rijden naar Ysselsteyn. Hier wacht namelijk onze verdiende Weizzen. Volgende week is onze tijdrit We starten dan voor de uitslapers om 10.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5