Programma van 9 sep t/m 18 sep: 9-sep Donderdagavondgroep 18:30 Nog geen D A G. i.v.m. vakantie 11-sep DJ: We love the 90's 20:00 16-sep Donderdagavondgroep 18:30 Openingsdisco Groep 5/6/7/8 18-sep Piëlpubers 20:00 Beste Jerabezoeker, ook dit jaar is de spaarkas bij de Jera weer actief. Deze wordt vanaf dit jaar geleid door Stan van Asten en Johan Swinkels. Als je interesse hebt om mee te sparen meldt je dan aan bij Stan stanvanasten@hotmail .com of Johan johan_swinkels@hotmail.com Opgeven kan tot en met 10 september Geef in de mail je voorkeursnummer aan Oude spaarders krijgen de mogelijkheid hun eigen nummer weer te reserveren. Nummers zijn 1 t/m 30 en 35 t/m 54. Het principe van de spaarkas is eenvoudig. Iedere Jera-activiteit spaar je een bedrag van minimaal €5 en je krijgt een boete van €4 als je vergeet te sparen. De spaarkas wordt na iedere activiteit geleegd en met de carnaval wordt hel gespaarde bedrag uitgekeerd. Tevens is er op het einde van het spaarjaar een feest voor alle spaarders. MvG, Stan en Johan 11 September: DJ We love the 90tiesü! Bijna is het weer zo ver: Het Jera- seizoen begint weer! 11 September aanstaande is het weer groot feest met "We love the 90's"! De hele avond de beste liedjes uit de 90's, van de grootste hits tot de foutste nummers. Een groot feest van herkenning! Dit alles wordt muzikaal verzorgd door 2 DJ's. Voor deze avond is er geen voorverkoop, en de entree is €5,-. De zaal gaat open vanaf 8 uur. Tot dan! 16 september: Een nieuw seizoen Donderdagavondgroep!!! Op 16 september beginnen we weer met een nieuw seizoen voor de Donderdagavondgroep Er staan ook dit jaar weer te gekke activiteiten gepland voorde jeugd van groep 5 t/m 8. We beginnen zoals gewoonlijk met een te gekke openingsdisco om de leiding en alle kids goed te leren kennen. Vergeet tenslotte nietje aanmeldformulier met het gewenste bedrag in te leveren deze avond. Groetjes, Leiding Donderdagavondgroep!!! Hallo Piëlpubers!!!! Na een lange vakantie gaan we weer beginnen met een nieuw seizoen!! Velen hebben zich enthousiast aangemeld. Daarom hebben we dit jaar spectaculaire nieuwe activiteiten in petto! Zet daarom de volgende datums in je agenda: 18 september 5 oktober 27 november 11 december We beginnen 18 september met een chique avond waar veel gewonnen wordt en sommige als miljonair naar huis gaan. Trek daarom je mooiste kleren en schoenen aan. Jullie worden op deze mooie avond getrakteerd op champagne en lekker hapjes. Het belooft weer een spannende maar gezellige avond te worden. Tot 18 september 20.00 uur! Groeten De Leiding Donderdag Zaterdag Donderdag Zaterdag WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2