ZijActief Vsselstevn "Zj Activiteiten voor september 7 sept. Kienen 16 sept. Lezing van Hospice Zenit 21 sept. Bezoek Gaia Park Kerkrade 21 sept. Kienen 29 sept. Lezing over loverboys en huiselijk geweid Acti\iteiten voor het najaar 7 14 okt. Reanimatie cursus 26 okt. Bonbons maken 4 nov Herhalingsles reanimatie en AED nov. Avond wandelpuzzeltocht 16 nov. Feestavond 21 nov. Bezoek Margriet Winterfair 12 dec. Uitstapje Schouwburg Venray 20 dec. Kerstavond Kienen Op dinsdag 7 september is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Fien Wismans zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Hospice Zenit Op donderdagavond 16 sept. a s. zal coordinator Cis van Deurssen van Hospice Zenit uit Venray een lezing verzorgen voor onze vereniging. Een andere vrouwenvereniging genaamd de VAM zal deze avond met ongeveer 12 personen ook aansluiten. Deze lezing zal plaatsvinden op de Meelzolder bij Roelanzia. Tijdstip van aanvang en meer info omtrend deze avond volgt volgende week! Reanimatie cursus met AED en herhalingsles Bij voldoende belangstelling wordt er een reanimatie AED cursus gegeven in Ysselsteyn op 7 en 14 oktober. Beide avonden beginnen om 20.00 uur. De onkosten zijn Op 4 november word er een herhalingsles gegeven voor diegenen die al in het bezit zijn van een reanimatiediploma met AED. De onkosten zijn 10,-. Voor niet-leden die mee willen doen zijn de kosten 15,-. Opgeven kan tot 17 september bij Petra Smits tel: 542004 of bij Willy Verheijen tel: 541292 Hallo, vrouw van nu! Te jong om lid worden van ZijActief7? Laat ons het tegendeel bewijzen en word nü lid tot juni 2011 voor maar 10,—. We hebben voor het najaar nog leuke activiteiten op het programma staan waaronder bonbons maken, een avondpuzzel wandel tocht, een uitstapje naar de Margriet Winterfair en lezingen over loverboys, huiselijk geweld en de Hospice Zenit Ook de jaarlijkse kerstavond en de feestavond zijn de moeite waard om eens te bezoeken. Twijfel niet meer en meld je vandaag nog aan als lid bij Marian Bart ray tel. 541264, Karin Sikes tel. 541620 of Petra Smits tel. 542004. Voor 2011 zijn we alweer volop bezig met het samenstellen van een interessant en leuk programma Ideeën hiervoor zijn natuurlijk altijd welkom. Kinderkoor Eige Wijsjes Woensdag 8 september is weer de 1° repetitie na de vakantie van het kinderkoor. Kinderen die nog geen lid zijn en graag bij het koortje willen komen zingen, zijn dan ook welkom om 12.30 uur in de multifunctionele ruimte van de kerk. Voorevt. informatie Nelly Ewalstel: 541781 Limburg athoHek vruuwamietwP'W

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5