Programma van 2 sep t/m 11 sep: 2-sep Summer Games 18:30 3-sep Vrijwilligersfeest 20:00 4-sep Zalerdagavondgroep 20:00 9-sep Donderdagavondgroep 18:30 Geen D A G meer i.v.m. vakantie 11 -sep DJ: We love the 90ties 20:00 Summer Games in Ysselsteyn! De sportconsulenten van Venray hebben deze zomervakantie alles uit de kast gehaald om op de dinsdag en donderdag prachtige sportactiviteiten te organiseren voor iedereen tussen de 7 en 17 jaar oud. Donderdag 2 september staat de laatste ronde gepland in Ysselsteyn, op het grasveld naast de Jera. Nog een keer maken we er een mooie avond van waar we met zoveel mogelijk man gaan voetballen, rugbyen, frisbeeën, volleyballen of wat dan ook: we maken er iets moois van! Als je tussen de 8 en 12 bent: we beginnen om 18:00. Vanaf 12 jaar is de begintijd 19:30. Dus trommel vrienden, broertjes en zusjes op en dan zien we elkaar bij de Jera! Meer info: www.venrav.nl/sport Beste Jerabezoeker, ook dit jaar is de spaarkas bij de Jera weer actief. Deze wordt vanaf dit jaar geleid door Stan van Asten en Johan Swinkels. Als je interesse hebt om mee te sparen meldt je dan aan bij Stan stanvanasten@hotmail .com of Johan johan_swinkels@hotmail.com Opgeven kan tot en met 10 september. Geef in de mail je voorkeursnummer aan. Oude spaarders krijgen de mogelijkheid hun eigen nummer weer te reserveren Nummers zijn 1 t/m 30 en 35 t/m 54. Het principe van de spaarkas is eenvoudig. Iedere Jera-activiteit spaar je een bedrag van minimaal €5 en je krijgt een boete van €4 als je vergeet te sparen. De spaarkas wordt na iedere activiteit geleegd en met de carnaval wordt het gespaarde bedrag uitgekeerd. MvG, Stan en Johan II September: DJ We love the 90tiesü! Het nieuwe Jera-seizoen gaat weer van start met een te gekke activiteit. Voor meer informatie over deze activiteit op I I september om 20:00u in de Jera, bekijk de site: www.iera70.nl Er is trouwens geen voorverkoop. Hallo Vrijwilliger van de Jera! Vrijdag 3 september staat dan het medewerkersfeest voor jullie gepland. Vanaf 20:00u is iedere medewerker welkom We beginnen dan met een BBQ terwijl er rond een uur of 10 nog een surprise-act voor jullie klaarstaat. Tot dan. Bestuur OJC Jera'70 Donderdag Vrijdag Zaterdag Donderdag Zaterdag EVENEMENTEN-AGENDA 2010 11 september zomeruitstapje VIVACE; Liberty Park 30 oktober 13 september Vergadering Dorpsraad 6 en 7 nov. 1,2,3 oktober Nationale kampioenschappen S.G.W. 11 oktober Vergadering Dorpsraad 27 november 16 oktober Avond v/d Lach Smelehof 28 november 17 oktober Crescendo in Schouwburg Venray Schouwburgconcert Peelkiank Toneelvoorstelling Crescendo Smelehof Ysselseyn Feestavond APK Oda brunch WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Telefoon no. 0900-8818. I?::®;

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2