Xsselsfeyn Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 35 3 september 2010 Van de parochie: Lucas, 14, 25 - 33 De ware leerling Grote drommen mensen trokken met Jezus mee. Hij richtte zich tot hen en zei: 'Wie naar Mij toe komt, moet zijn vader en moeder, zijn vrouw* en kinderen, zijn broers en zusters, ja, zelfs zijn eigen leven verfoeien; anders kan hij geen leerling van Mij zijn Hij moet zijn kruis dragen en Mij volgen; anders kan hij geen leerling van Mij zijn. Als een van u een toren wil bouwen, gaat hij er toch eerst eens voor zitten om de kosten te begroten, om te zien of hij het werk kan voltooien Want anders, als hij wel het fundament legt maar de bouw niet kan afmaken, zal iedereen die het ziet hem uitlachen en zeggen: "Hij begon te bouwen, maar afmaken kon hij het niet." Of als een koning ten oorlog trekt tegen een andere koning, dan gaat hij er toch eerst eens voor zitten om te beraadslagen of hij sterk genoeg is om met tienduizend man op te trekken tegen de ander, die met twintigduizend man op hem afkomt Als dat niet zo is stuurt hij, terwijl de ander nog ver weg is, een gezantschap naar hem toe om naar de vredesvoorwaarden te vragen. Zo moet ieder van u afstand doen van alles wat hij bezit; anders kan hij geen leerling van Mij zijn. Misintenties van 4 september t/m 10 september Zat. 4 sept. 19.15 u. Vivace overleden ouders Puts-Maessen en voor hun overleden kinderen; Overleden ouders Pouwels-Voesten en voor de overleden familie; Maria Peters-Peters vanwege haar verjaardag; Theo Tilleman vanwege zijn verjaardag; Herdenkingsdienst Bets Bastiaansen-Verhulst en voor haar dochter Marlidi Di. 7 sept. 19.00 u Viering van Maria Geboorte overleden ouders Lemmens-Poels en voor de overleden familie; Jaardienst Jan van Soest, voor kleindochter Yvon en voor de overledenen van de familie van Soest en de familie Smedts Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Job Swinkels - Kevin Baltissen Dinsdag, 19.00 uur Ward Stiphout 2.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1