Menwedstrijd in Ysselsteyn Georganiseerd door de Recreatie Menners Ysselsteyn e.o. Weekend 7 en 8 aug. Deze zijn zeer succesvol verlopen. Prachtig weer beide dagen. Op een enkele regenbui na was het prachtig Menweer. Een vol deelnemers veld 92 aanspanningen. Bij de twee spannen lieten Pierre Sommers en Eric Couwenberg een perfecte wedstrijd zien. Maar vooral de pony vierspannen gaven spectaculair vuurwerk tijden de marathon. Er werd beide dagen fel gestreden om op een hoge plaats te eindigen om zich te kwalificeren voor deelname aan de Nederlandse Kampioen schappen op het einde van het jaar. Ons lid Jan Geurts uit Velden eerste prijs in klasse pony recreatie. De schapenshow. De rassen show zondag op het hoofd terrein van een dertigtal verschillende schapenrassen Evenals het verzamelen van schapen door Bordercollie honden was een prachtig showspel. Ook hier werd er fel gestreden voor de titel mooiste schaap van de dag. Dank aan Allen die ons geholpen hebben en ondersteunen met de organisatie. De E.H.B.O. Rode kruis Venray. De Sponsoren. De vele grondeigenaren. En natuurlijk U als bezoekers aan onze mendagen. De recreatiemenners Ysselsteyn e.o. Algemeen Secretariaat: Coby Franken - Bunt Heidse Peelweg 9 5813 AJ Ysselsteyn tel: 0478-541903 Bankrelatie Rabobank Ysselsteyn rekeningnummer 15.93.91.296 Wedstrijdsecretariaat: Irène Potten Timmermannsweg 25 5813 AL Ysselsteyn Tel.: 0478-850195 Bankrelatie Rabobank Ysselsteyn rekeningnummer 12.81.52.281 VIERTAL VAN YSSELSTEYN LIMBURGS KAMPIOEN Tijdens de Limburgse Kampioenschappen, welke in het afgelopen weekend gehouden werden op het evenemententerrein in Well, wist het viertal van de Paardensportvereniging Ysselsteyn o.l.v. Jan Vlemmix beslag te leggen op de eerste plaats en werd hiermee dus Limburgs Kampioen 2010 in de klasse L. Het viertal,bestaande uit Frits Verheyen, Marissa Weemen, Gaby Schoenmakers en Natascha Mennen, met als reserve Sabine Franken, hebben zich hiermee ook gekwalificeerd voor de Nederlandse Kampioenschappen, welke op 4 september gehouden zullen worden in Ermelo. Tevens wist Tamara Klaassen met Zircolien in de klasse M springen een 14e plaats tc behalen. De Paardensportvereniging Ysselsteyn, die dit jaar haar 75-jarig jubileum viert, is heel trots op dit resultaat van haar leden en feliciteert hen van harte.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7