KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO VOLKSDANSEN en GYM. Op dinsdag 31 augustus beginnen we weer met het V-y nieuwe seizoen gym en volksdansen. We hopen dat iedereen na een vakantiestop weer aanwezig is. Ook nieuwe leden, zowel mannen als vrouwen, zijn natuurlijk van harte welkom, want beweging is altijd goed. Kom gewoon vrijblijvend een kijkje nemen en nog liever meedoen Volksdansen van 13.20 uur tot 14.20 uur. Dan samen koffie drinken en dan gym van 14.45 tot 15.40 uur. U bent van harte welkom. Namens Diny Vollenberg-Verheijen (514304) en Betsie Arts- Lucassen (542200). Opmerking. In de pauze is er de eerste keer koffie met vlaai BILJARTEN SMELEHOF-Competitie Door afmelding van 2 leden 1A en 1B) en aanmelding van 1 nieuw lid (E) komen er diverse verschuivingen in de indeling voor komend seizoen. Alvorens we de indeling definitief maken, doen we hierbij nog een keer de volgende oproep: Willen degenen die liet komend seizoen niet meer willen of kunnen biljarten in de Smelehof- competitie en ook nieuwe leden die juist hiermee willen beginnen dit voor 1 september doorgeven aan: Jan Janssen (tel.: 541534); ianiaiisseii2@home.iil KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week: "Zeg nooit dot je iemand kent, voordatje een erfenis met hem gedeeld hebt Ons lid Toon van de Pas haalde vorige week op het Eurotoernooi te Venray 38 deelnemers een prachtige 1ste plaats met 3 gewonnen wedstrijden en 25 I punten. Van harte gefeliciteerd! Toernooi Horst: De afgelopen week hebben 12 leden van de Piëlboulers deel genomen aan het Poels Meubelen toernooi te Horst. Ondanks enkele goede dagscores heeft jammer genoeg niemand zich kunnen plaatsen voor de finale van afgelopen zondag. 7-s~)i I p I I ID Verslag Clubtocht 15-8-2010 -1--1 .__1 ^at Nederland 16 miljoen bondscoaches telt weten we al lang, maar dat :(_J)QJ we minstens zo veel weermannen hebben bleek zondagmorgen om 9 uur op het terras bij Herberg de Peel. ledereen had de buienradar geraadpleegd. De adviezen over welke richting we in moeten fietsen om de meeste kans te maken om droog te blijven waren niet van de lucht Uiteindelijk vertrokken we met 6 man en 1 vrouw in de A-groep richting oosten. Er stond een straffe noord-noordoostenwind dus er moest om toerbeurten gewerkt worden. Via de brug bij Well en na Wellerlooi gingen we Duitsland in, veelal over mooie kleine weggetjes waar volgende week ook een deel van de Peter Winnenclassic over voert. Het stuk in Duitsland richting zuiden ging met de wind in de rug behoorlijk vlot. Bij Schandelo kwamen we weer op vaderlandse bodem en na de pont tussen Velden en Grubbenvorst stond de inmiddels nog verder aangewakkerde wind schuin van voren. Met vereende krachten werd er huiswaarts gekoerst terwijl er zich zelfs nog een voorzichtig zonnetje liet zien. Na 95 km arriveerden we precies 12 uur weer thuis. Alle weermannen hebben hun gelijk gehaald, want iedereen kwam droog terug. PETER WINNEN CLASSIC Komende zaterdag 21 augustus is het dan zover. Tourclub Ysselsteyn organiseert voor de derde keer de Peter Winnen Classic. Wil je zelf deelnemen dan kun je kiezen uit 2 afstanden te weten 140 km of 75 km. Ook als je niet wilt fietsen valt er flink wat te beleven. Zo is er een loterij waarbij je verschillende prachtige prijzen kunt winnen. Je maakt onder andere kans op een Guerciotti fiets. Op een Guerciotti won Michele Scarponi onder andere de Waalse Pijl en een etappe in de Giro 'd Italia Verder is er een gesigneerde wielertrui van Laurens Ten Dam van het Rabobankteam en een gesigneerd tijdritpak van 7- voudig Tour de France winnaar Lance Armstrong. Natuurlijk mag de naamgever Peter Winnen bij ons evenement niet ontbreken. En last but not least wordt het geheel ook nog eens omlijst met muziek uit de boxen van Double U Rules uit ons eigen Ysselsteyn. ledereen is van harte welkom. Voor meer informatie kunt u terecht op www.tourclubvsselstevn.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5