Snormaal; de Normaal tributeband die Normaal (na) doet. Alle krakers komen langs alsof Normaal in hun gloriejaren ze zelf speelt. Pas in het slappe (vaak hilarische) gelul tussen de nummers door verraden de Snorrenmannen hun Limburgse afkomst, maar dat zal de echte fan een biet op een hooivork zijn. De Normaal termen: "Hoken, Brekken en Angoan" slaan zonder meer ook op de mannen van Snormaal. Met de Snor onder de neus weten ze van iedere kroeg of tent een dampende feestzaal te maken De interactie met het publiek leidt regelmatig tot ludieke podiumgasten, die de echte Hendrik Haverkamp zowaar doen vergeten. Snormaal op tour, dat is feesten voor een boer! De DJ op deze avond is niemand minder dan Maneger 'André' Nijman/ DJ Dré. Nu Jovink heeft besloten om te stoppen met toeren gaat de immens populaire Maneger A\ndré Nijman van Jovink the Voederbietels in zijn eentje verder als DJ Dré DJ Dré is een niet te stuiten podiumbeest, die met zijn verrassende discoshow vol met heerlijke meezingers van elke gelegenheid een geweldig feest maakt. Het is dan ook slechts een kwestie van tijd dat Nederland aan de voeten van deze imposante grootheid zal liggen. Op de zondag zal de Trekker Trek voor de 2° keer in Ysselsteyn plaatsvinden. Na het succes van het vorige jaar. is dit evenement nu uitgebreid naar 2 banen, en dus nog meer deelnemers en spektakel! Tractor puiling, de sport die motorische kracht koppelt aan snelheid De combinaties die het snelst van start gaan en de achterwielen het hardst kunnen laten spinnen, komen het verst. Er komt natuurlijk van alles bij kijken zoals het verhangen van gewichten, zodat het geheel nauwkeurig is uitgebalanceerd, en waardoor ze over de optimale overbrengingsverhouding beschikken. Ook de banden moeten de juiste spanning hebben, alleen dan kan al het vermogen op de baan worden overgebracht. Per baan kan dat ook nog steeds variëren, daarom vereist dit erg veel inzicht en ervaring van deelnemers. Wat dat betreft vertoont tractor pulling de overeenkomsten met andere takken van gemotoriseerde sporten. Maar wat tractor puiling extra onderscheidt, is de sensatie van de enorme hoeveelheid paardenkrachten van de glinsterende machines en de omringende show. Met recht kan tractorpulling dan ook worden aangeduid als... world's most powerful 1 motorsport' Dit jaar weer met vele deelnemers en toppers uit de regio en uit het hele land, en zelfs enkele lokale wethouders op de baan! Het is dus zeker de moeite waard om zondag een kijkje te komen nemen! Daarna zal er nog een afterparty zijn met Double U Rules! Deze mannen behoeven nog weinig introductie,. Ze hebben menig feestje in de buurt helemaal los laten gaan Deze 2 DJ's weten precies waar het publiek op zit te wachten en dat zullen ze ook zondag weer laten zien! Zaterdag zal de tent geopend zijn van 20.00-02.00, zondag zal het terrein geopend zijn van 10.00 - 22.00 Beide dagen zal er een entree zijn van 5,- Tot dan! EVENEMENTEN-AGENDA 2010 21 augustus Peter Winnen Classic 22 augustus Trekker Trek 29 augustus Jaarlijkse fietstocht VZO MKB 11 september zomeruitstapje VIVACE, Liberty Park 13 september Vergadering Dorpsraad 1,2,3 oktober Nationale kampioenschappen S.G.W. 11 oktober Vergadering Dorpsraad 16 oktober Avond v/d Lach Smelehof 17 oktober Toneelvoorstelling Crescendo Schouwburg Venray 30 oktober Schouwburgconcert Peelklank 6 en 7 nov. Toneelvoorstelling Crescendo Smelehof Y sselseyn 27 november Feestavond APK 28 november Oda brunch WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3