Trekker Trek Ysselsteyn 21 22 Augustus Donderdag 19-aug Zaterdag 21-aug Donderdag 26-aug Zaterdag 28-aug Programma van 19 aug t/m 28 aug: Donderdagavondgroep 18:30 Geen D A G. meer i.v.m. vakantie Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Geen D A G meer i.v.m. vakantie Zaterdagavondgroep 20:00 Jera-Kamp 2010 Jera-Kamp 2010 zit er helaas weer op! Het was weer een onvergetelijke week voor de 63 kids en 15 leiding die mee zijn geweest. Een week met zeer mooi weer, spannende activiteiten, ondeugende kinderen en weinig slaapuren! De organisatie is er al een jaar van te voren mee bezig en dan is het eindelijk zover en dan vliegt zo'n week supersnel voorbij! Natuurlijk kan zo'n fantastisch kamp niet alleen door de Jera mogelijk gemaakt worden, daarom willen we nog graag de vele vrijwilligers, sponsoren en de personen van wie we materiaal konden lenen bedanken: Coop Seuren, Roelanzia, Herberg de Peel, SV Ysselsteyn, Volleybalclub Ysselsteyn, Kwalitaria Forest, De Bosserij, Sikes, Dirk Scheepens Verreikers, Autoverhuurbedrijf de Mulder, Aannemersbedrijf MJ Teunissen, Peter Claessens Timmerwerken, Double U Rules, Spokentochtcommissie, Dierenartsenpraktijk Ysselsteyn, Vitelia Voeders, Familie van de Ven, Familie Jaspers en ook de velen vrijwilligers van de Jera en de Spokentocht. Net zoals andere jaren is er weer was blijven hangen in de Jera, deze was zal nog t/m de fotoavond bewaard worden Dus ben je iets kwijt kom een kijkje nemen in de Jera Meer info over de fotoavond volgt t.z.t. nog. Kinderen hartstikke bedankt voor de fijne week! De kinderen die in groep 8 zaten veel succes op de middelbare school en de andere tot volgend jaar op Jera-Kamp 2010 in Namens het leidingteam, Kampkoerier Willem Claessens, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Martijn Claessens, René van de Pas, Ruud Sanders, John van de Ven, Johan Swinkels, Chantal Tilleman, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch, Willem Verheijen en Milou Heetkamp Heb je nog op of aanmerkingen vertel het de leiding! Na een spetterende eerste editie van Trekker Trek Ysselsteyn, wil AJK Noord Limburg dit graag voortzetten. Dit gaat dit jaar gebeuren in samenwerking met stichting Jera On Air. Er wordt dit jaar niet meer op een maar op twee banen gereden! Het gaat om een regionale wedstrijd voor alle trekkerliefhebbers uit Noord-Limburg en Oost-Brabant. Zaterdagavond zullen er in de tent live optredens zijn van de bands Canvas en Snormaal, dit alles zal muzikaal aan elkaar gedraaid worden door Andre Nijman, beter bekend als de manager van Jovink en de Voederbietels! CANVAS! is een feestband uit het Brabantse Raamsdonk. Optredens van deze feesttornado staan bol van stevige feestmuziek aangevuld met veel show, humor, onzin en bijbehorende acts. Deze muzikale chaos Iaat zich het beste omschrijven als "Rockin' Hoempa" De bekendere feestnummers, altijd gespeeld op de eigen CANVAS! manier, voeren de boventoon, afgewisseld met eigen werk en de nodige improvisatie op het podium. Met deze bonte mix aan muziekstijlen staat elke zaal, café. of feesttent binnen de kortste keren op zijn kop'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2