llGOMMANS DE WIT ENKEL CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2010| Van 28 08.2010 t/m 05.09.2010 vinden de jaarlijkse Enkel - Clubkampioenschappen plaats. Je kunt je hiervoor opgeven tot 25.08.2010 op onze internetsite www.tvvsselstevii.nl of middels inschrijfkaart in het clubgebouw. We spelen in de sterktes 5/6, 7/8 in poules van 4 (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tiebreak tot 10. Vanaf de halve finale wordt om twee gewonnen sets gespeeld. Het toernooi wordt in één week gespeeld en er mag maar 1 verhindering (dag worden opgegeven. In het finale weekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving wordt je geacht het reglement te accepteren. Voorvragen kun je contact opnemen met Mustafa Sorkhabi, 06-50458519, of via e-mail tvvsselstevii@gmail.com Thuisblijverstoernooi Omdat geen enkel lid van de technische commissie op 15 augustus thuis is, kan het thuisblijverstoernooi dit jaar helaas niet georganiseerd worden! Racket tossen Wel kan er tot aan de wintercompetitie iedere woensdagavond getost worden. Er worden telkens 2 banen hiervoor gereserveerd. Wintertennislessen voor senioren en junioren Vanaf 4 oktober zullen er weer tennislessen gegeven worden door Jeroen/Rick van Maascourt. In totaal zijn er 12 tennislessen in de periode van 1 oktober t/m 31 maart. De lessen zijn op de maandagmiddag/ avond. T.z.t krijgt iedereen nog bericht over de inschrijving. Najaarscompetitie KNLTB 2010: competitie-indeling en speelprogramma zijn bekend! De najaarscompetitie start op 10 september - na de clubkampioenschappen enkel - en dit jaar neemt onze vereniging met maar liefst 12 teams deel aan de najaarscompetitie. Vanaf dit jaar ook op de zondagmiddag met maar liefst vier nieuwe teams, waaronder twee jeugdteams. De zondagmiddag is daarmee direct volledig bezet. Geweldig toch Op www.tvvsselsteyn.nl vind je onder competities de teamindeling. Daar kun je via de hyperlinks bij de klassenaanduiding van je team direct naar je eigen competitiepoule met programma en uitslagen. Eind augustus/begin september vindt er voor alle deelnemende teams nog een informatiebijeenkomst plaats. Kantine poetsen 11 augustus 18 augustus Kris Claes Ellie Claessens Gonny en Karin van Dijck Jeugd racket tossen Op woensdagmiddag 25 augustus is er racket tossen voor alle jeugdleden van 14.00 16.00 uur. Dus heb je deze middag zin en tijd om te tennissen, zet het dan maar vast in je agenda. Deze middag is ook voor kinderen die tenniskids hebben gevolgd. Opgeven is niet nodig, je komt gewoon om 14.00 uur naar de tennisbaan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5