Trekker Trek Ysselsteyn 21 22 Augustus mm wm M Programma van 29 juli t/m 7 aug: Donderdag 29-juli Donderdagavondgroep 18:30 Geen D A G. meer i.v.m. vakantie Zaterdag 31-juli Begin Jerakainp 13:00 Donderdag 5-aug Donderdagavondgroep 18:30 Geen DAG. meer i.v.m. vakantie Zaterdag 7-aug Einde Jerakamp 13:00 Jera-Kamp 2010 Zaterdag 31 juli vertrekken we met de fiets richting kampgebouw "d'n Perekker" in Boekei, om daar een fantastische week te gaan beleven. Dit jaar gaan er maar liefst 29 meiden en 34 jongens mee. Enkele belangrijke tijden: - 11 00u. Inleveren bagage kinderen - 13.00u. Vertrek met de fiets naar Boekei Natuurlijk zijn alle ouders, grootouders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd om de kids uit te zwaaien bij vertrek. We gaan er een mooie week van maken! Ondertekend de leiding: Kampkoerier Willem Claessens, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Milou Heetkamp, René van de Pas, Ruud Sanders, Chantal Tilleman, Martijn Claessens, Ferdy Seuren, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch, Willem Verheijen, Johan Swinkels, Tineke Vergeldt en John van de Ven. Hoi Piëlpubers en inwoners van Ysselsteyn, De aardbeienactie was ook dit jaar weer een groot succes. We hebben een mooi bedrag opgehaald waarmee we voor het komende jaar weer leuke activiteiten kunnen organiseren. Bij deze willen we Frank Swinkels speciaal bedanken voor de mooie aardbeien, ledereen bedankt voor jullie bijdrage, Groetjes leiding de Piëlpubers Na een spetterende eerste editie van trekkertrek Ysselsteyn, wil AJK Noord-Limburg dit graag voortzetten. Dit gaat dit jaar gebeuren in samenwerking met stichting Jera On Air. Er wordt dit jaar niet meer op een maar op twee banen gereden! Het gaat om een regionale wedstrijd voor alle trekkerliefhebbers uit Noord-Limburg en Oost-Brabant. Zaterdagavond zullen er in de tent live optredens zijn van de bands Canvas en Snormaal, dit alles zal muziekaal aan elkaar gedraaid worden door Andre Nijman, beter bekend als de manager van Jovink en de voederbietels! Zaterdag zal de tent geopend zijn van 20.00 - 02.00, zondag zal het terrein geopend zijn van 10.00 - 22.00. Beide dagen zal er een entree zijn van 5,- Tot dan! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2