Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 30 30 juli 2010 Van de parochie: Lucas 12,13-21 Gelijkenis van een hebzuchtige boer Iemand uit de menigte zei tegen Hem: 'Meester, zeg tegen mijn broer dat hij de erfenis met mij moet delen.' Hij zei tegen hem: 'Wie heeft mij als scheidsrechter tussen u beiden aangesteld?' Hij zei tegen hen: 'Pas op voor iedere vorm van hebzucht! Ook al heeft een mens nog zo veel, zijn leven bezit hij niet.' Hij vertelde hun een gelijkenis: 'Er was eens een rijke, wiens land veel had opgebracht. Hij dacht bij zichzelf: "Wat moet ik doen? Ik heb geen ruimte om mijn oogst op te slaan." "Dit ga ik doen," dacht hij, "ik breek mijn schuren af en ga grotere bouwen; dan kan ik daar al het graan en mijn andere goederen in opslaan, en tegen mezelf zeggen: Je hebt daar nu heel wat liggen, jongen, je kunt jaren vooruit. Rust nu maar eens uit, eet, drink en neem het ervan." Maar God zei tegen hem: "Jij dwaas, nog deze nacht wordt je leven opgeëist, en voor wie zijn dan al die voorraden die je hebt aangelegd? Zo vergaat het iemand die rijke schatten verzamelt voor zichzelf en niet voor God. Misintenties van 31 juli t/m 6 augustus Zat. 31 juli 19.15 u. Smelebrothers) Jaardienst ouders Deters - Theunissen; Hannes van Well en echtgenote; Wim Swinkels en voor de overleden familie, Lenie Claessens - van Zeeland vanwege haar verjaardag Di. 3 aug. 19.00 u. Gerardus van de Munckhof, echtgenote Bemardina, Wilhelmus Bollen, echtgenote Hendrina en voor hun dochter Maria, Ouders Vollenberg - Aerts en voor de overleden familie; Wim van Dijck namens de lmmenhof; Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Ron Peters - Kevin Baltissen Dinsdag, 19.00 uur Sven Knapen tfkJit. btu'SS *-> 7 -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1