Donderdag 22-juli Zaterdag 24-juli Donderdag 29-juli Zaterdag 31-juli Programma van 22 juli t/m 31 juli: Donderdagavondgroep 18:30 Groep 4/5/6/7/8 Afscheidsdisco Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Geen DAG. meer i.v.m. vakantie Begin Jerakamp 13:00 Hallo Piëlpubers, A.s. zaterdag gaan we dan een nachtje weg. We hebben er super veel zin in! We verzamelen om 09.00uur bij de Jera. Doe sportieve kleren aan en makkelijke schoenen. Zondag zijn we tegen 17 OOuur weer terug bij de Jera. We gaan er een super weekend van maken. Tot zaterdag!! Groetjes de Leiding. Jera-Kamp 2010 Zaterdag 31 juli vertrekken we met de fiets richting kampgebouw "d'n Perekker" in Boekei, om daar een fantastische week te gaan beleven. Dit jaar gaan er maar liefst 29 meiden en 34 jongens mee. Enkele belangrijke tijden: - ll.OOu. Inleveren bagage kinderen - 13.00u. Vertrek met de fiets naar Boekei Natuurlijk zijn alle ouders, grootouders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd om de kids uit te zwaaien bij vertrek. We gaan er een mooie week van maken! Ondertekend de leiding: Kampkoerier Willem Claessens, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Milou Heetkamp, René van de Pas, Ruud Sanders, Chantal Tilleman, Martijn Claessens, Ferdy Seuren, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch, Willem Verheijen, Johan Swinkels, Tineke Vergeldt en John van de Ven. GEMENGD KOOR VIVACE' Na ons succesvol optreden tijdens 'Venray Jubelt' afgelopen zaterdag zijn we toe aan vakantie! Ook onze dirigent. Hierdoor vervalt op het weekendschema 7 aug. We beginnen na de vakantie weer op 2 sept, met een gezamelijke repetitie. Op het schema van de weekendvieringen vervalt 20 nov. 28 nov. is de Oda- brunch. Noteer deze data. Wij wensen iedereen een zonnige en ontspannende vakantie! Zanggroep Schone Schijn Wij wensen iedereen een hele fijne en zonnige vakantie! De eerste repetitie na de vakantie is op 1 september. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2