Xsselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres :ynbmail@kpn mail.nl Jrg 48, nr. 29 23 juli 2010 Van de parochie: Lucas 11,1-13 Jezus leert zijn leerlingen bidden Eens was Jezus ergens aan het bidden. Toen Hij opgehouden was, vroeg een van zijn leerlingen Hem: 'Heer, leer ons bidden, zoals ook Johannes het zijn leerlingen geleerd heeft.' Hij zei tegen hen: 'Wanneer je bidt, zeg dan: Vader, Uw naam worde geheiligd, Uw Koninkrijk kome; geef ons elke dag het nodige brood en vergeef ons onze zonden, want ook wij vergeven ieder die ons iets schuldig is, en breng ons niet in beproeving. Daarop zei Hij tegen hen: 'Stel datje midden in de nacht naar een van je vrienden gaat om te vragen: "Vriend, leen me drie broden, want een vriend van me is na een lange reis bij mij aangekomen en ik heb niets om hem voor te zetten." Zou die ander daarbinnen antwoorden: "Val me niet lastig. De deur is al op slot en mijn kinderen en ik liggen in bed. Ik kan niet opstaan om ze je te geven"? Welnee, hij staat op en geeft je watje nodig hebt; is het niet omdat je zijn vriend bent, dan toch vanwege je vrijpostigheid. Ik zeg jullie: vraag en jullie zal gegeven worden, zoek en je zult vinden, klop en er zal voor je worden opengedaan. Want ieder die vraagt, krijgt; wie zoekt, vindt; en voor wie klopt, zal worden opengedaan. Welke vader onder jullie zal zijn kind, als het om een vis vraagt, in plaats daarvan een slang geven? Of een schorpioen, als het om een ei vraagt? AJs jullie dus, slecht als je bent, het goede weten te geven aan je kinderen, hoeveel te meer zal dan de hemelse Vader de heilige Geest geven aan degenen die Hem erom vragen.' Misintenties van 24 juli t/ni 30 juli Zat. 24 juli 19.15 u. OuderenkoorJaardienst Jeu Derikx en voor zijn echtgenote Marie; Overleden ouders Pouwels - Voesten en voor de overleden familie; Gerard Fleurkens en voor de overleden familie Fleurkens - van Staveren; Overleden familie Mulders - Maessen Di. 27 juli 19.00 u. Voor het welzijn van onze parochiegemeenschap Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Veerle Claessens - Tom Jenniskens Dinsdag, 19.00 uur Gesanne Knapen A<UÜ Il'> i-U

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1