XI SECTIE F Il|. DE PEELBLOEM., Merselo - Vredepeel - Ysselsteyn. Vrijwilligers van de Peelbloem, zullen, van 12 juli t/m 26 juli weer loten DE ZONNEBLOEM verkopen Wie aan de loterij meedoet, maakt het mogelijk dat mensen, jong en oud, met fysieke beperkingen door leeftijd, ziekte of handicap kunnen genieten van een dagje uit, dagboottochten, vakantieweken, speciaal theatertournee, enz. Dank zij uw deelname in de voorbije jaren genieten gasten van deze activiteiten, en wordt vaak de eenzaamheid doorbroken. Dit gebeurt ook door het regelmatig huisbezoek of door even een wandelingetje maken enz. Het grootste gedeelte van opbrengst is voor onze afdeling de Peelbloem. Foto's van activiteiten kunt u zien op de site van de Peelbloem: www.ysselsteyn.dorpenvenray.nl/depeelbloem Mensen die één of meer loten van 2,- per stuk kopen, dingen mee naar een van de 5.020 geldprijzen. De hoofdprijs bedraagt: 15.000,-. De trekking vindt plaats op 10 november 2010. Meer hierover t.z.t. in het Y.N.B. Nu alvast HARTELIJK DANK voor uw medewerking! De loterij kan geen deel uit maken de Week van de Goede Doelen. Bij een loterij ontvangt u een lot. Bij de Goede Doelen is betreft het alleen een gift. Vrijwilligers denk aan het ophalen van de loten op 9 juli tussen lO.OOu en I7.00u. bij Mariet Strijbos, Litsenbergweg 15. tel. 541201 GEMENGD KOOR VIVACE' Op 13 nov. organiseert gemengd koor 'Con Brio'uit Broekhuizen, Horst aan de Maas zingt. Meer hierover op het prikbord in het repetitielokaal. Op het schema van de weekendvieringen vervalt 20 nov. TOURCLUB eerste zondag van juli staat traditioneel de "Kermistocht" op het MTMaKWXEMK O'4^) P1"0»1"3111™3 Deze vers'e rijden we gebroederlijk samen met A en B groep. De snelheid blijft over het algemeen voor iedereen te doen. We gaan met een mannetje of achtien van start en rijden met een gangetje van net onder de dertig richting Westerbeek, onze eerste dorp waar het ook kermis is. Hier kunnen Martin en Dea aansluiten na een inhaalrace vanaf Ysselsteyn. We rijden vervolgens via Overloon de Smakt en Maashees naar de Maas om via de oevers van deze rivier naar Lottum, ons volgende kennisdoel, te koersen. Vanuit Lottum willen we ook nog wat van het OLS proeven maar we worden midden in Grubbenvorst gestopt omdat men hier in volle voorbereiding was voor dit schuttersfestijn. We keren dus om en gaan in een wijde boog om Grubbenvorst heen om via de kermis van America terug naar Ysselsteyn te keren. Er wordt op de Paardenkopweg al zachtjes aan de boom geschud wat op de Timmermansweg in alle hevigheid wordt opgevoerd. Zo blijven er aan het eind bij de sprint nog maar een zestal sterken, vijf man en een vrouw! over voor de eindsprint. Winnaar Bart vanaf de kop! Voldaan kunnen we aanschuiven bij Johan en Liesbeth op het terras voor de ook traditionele koffie met vlaai. Zij Actief Ysselsteyn .7, Op dinsdag 13 juli is er weer kienen in Dancing Pilot aanvang 19.30 uur Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. HHI I ^MtHuliek vrouwennetwerk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5