Zeskamp Piëlpubers 2010 mma van 1 juli t/m 10 juli: Donderdagavondgroep 18:30 Groep7/8 Tref-en Volleybal Plork en de Aannemers 20:00 Twan Peeters Frank v Meijel Hennie Beelen Geert Craenmehr Y.K. Waterbakgevecht 13:00 Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 Tref-en Volleybal 6-kamp Pielpubers 13:30 Woensdagmiddag 14 juli: Officiële opening Pannakooiü! Op 14 juli hebben we de officiële opening van de pannakooi. Bij deze is iedereen alvast uitgenodigd die dit mee wil maken We hebben gezorgd voor een leuke publiekstrekker die wat van zich zal laten zien. Daarnaast zal er een klein toernooi zijn voor de jeugd. Geef je op door middel van een mail te sturen naar Johan_swinkels@hotmail.com met daarin: De 4 teamleden en je teamnaam. Je kunt je opgeven tot aan dinsdag met Ysselsteyn Kermis (6 juli). De opening zal rond half 2 beginnen, hier komt later nog de specifieke tijd van in het krantje te staan. Vrijdagkermis 2 juli: Plork en de Aannemers!!! In den beginne was er niets, toen een hele tijd wel weer wat en toen was er Plork. Plork, een eenzame jongeman zonder vriendjes of welke vorm van liefde dan ook. Overal waar hij liep werd hij gebeten door honden, gekrabd door katten en uitgescholden door de rest van de wereld. De enige wezens die hem wel begrepen waren de eendjes in de vijver van het bejaardentehuis (hoewel dit hem wel het nodige brood heeft gekost). Na 25 jaar vol tegenslag en een compleet sociaal isolement, werd tot overmaat van ramp ook nog de vijver van het bejaardentehuis dichtgestort door 3 aannemers. Tijdens het storten zagen de 3 aannemers de zielige Plork zitten en besloten zich over hem te ontfermen. Na 2 jaar van opperwerkzaamheden zagen de aannemers dat dit ook niet wat was, en toen besloten ze maar een band te beginnen. Ik weet niet of u wel eens een aannemer met verstand van muziek heeft gezien, wij in ieder geval niet. Daarom ontbreekt het Plork en de aannemers totaal aan muzikale richting, visie en andere dingen. Voeg daar een halfblinde en altijd stomdronken styliste aan toe en watje overhoudt is een muzikale freakshow. Van Abba tot System of a Down en van Andre van Duin tot Kaiser Chiefs, voor Plork en de Aannemers is er geen vreemde eend in de bijt en niets is te gek. Voor ieder wat wils onder het genot van een wijntje en een pils 100% ok! garantie. Bij deze activiteit zal er geen voorverkoop plaatsvinden. Je moet dus gewoon 5,- betalen aan de entrée en zeer op tijd komen. Jera-Kamp 2010: Op woensdag 14 juli is er om 19.30u. een ouderavond in de Jera De ouders van de kinderen die meegaan ontvangen hiervoor een uitnodiging. Ouders van kinderen die niet meegaan en toch wel benieuwd zijn wat het Jera-Kamp allemaal inhoud mogen natuurlijk ook komen. Hey Piëlpubers, leerlingen van groep 8 en jeugd van Ysselsteyn, Zaterdag 10 juli is de zeskamp 2010!Na het succes van vorig jaar gaan we dat dit jaar zeker overtreffen. De zeskamp zal om 13:30 uur beginnen en zal rond de klok van 19:00 uur afgelopen zijn. Wij hopen dat jullie er zin in hebben en dat iedereen mee doet. Wil je mee doen lever dan het onderstaande brietje voor maandag 5 juli in bij Lonneke Hendriks in de brievenbus (Timmermannsweg 27). Als je geen brietje hebt ingeleverd kun je ook niet meedoen! Zit je in groep 8 van de basisschool of ben je geen lid van de Piëlpubers (12 t/m 15 jaar) dan is het toch mogelijk om met de zeskamp mee te doen. Hiervoor word dan wel een bijdrage van €5,- per persoon gevraagd (betalen op de dag zelf dit is inclusief een hapje en een drankje). Je kunt je opgeven door ook het onderstaand brietje in te vullen. Bij vragen kun je bellen met: Lonneke Hendriks 0478-852514 of Stijn Claessens 06-52355988 Progra Donderdag 1 -juli Vrijdag 2-juli Zondag 4-juli Donderdag 8-juli Zaterdag 10-juli

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2