KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO FIETSEN. Donderdag 1 juli gaan we fietsen. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. y' HALVE DAGTOCHT. Op dinsdag 10 augustus ('s middags) houden we dit jaar onze halve dagtocht. We gaan naar het "Liberty Park" te Overloon. Het vervoer is per auto, dit wordt vanuit het bestuur geregeld. Ook rolstoelhouders kunnen hieraan deelnemen. In het oorlogsmuseum krijgen we een rondleiding. Na afloop volgt een diner. De kosten bedragen 30,00 (incl. koffie/gebak, entree, diner). Leden die een museumkaart hebben betalen 20,00. Men kan zich opgeven voor deze halve dagtocht middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4, Jasper v/d Heuvel Johan van Wyttenhorstweg 28 of Nellie Marcellis, Pioniersstraat 18 voor vrijdag 9 juli Mededelingen omtrent vertrektijd e.d. volgen te zijner tijd in dit YNB. NAAM: NAAM (echtgenote/partner): meldt/melden zich hierbij aan als deelnemer(s) voor de halve dagtocht op dinsdag 10 augustus KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week; "Het komt er niet op aan hoe oudje bent, maar hoe je oud bent feestavond -jg ffp Pppllrfnnk - feestavond wordt gehouden op 26 juni. Heb je je nog niet opgegeven, doe dit dan nog bij Rob Janssen, Jolanda Wilmsen of Peggy Arts. Repetitie weekend Op 25, 26 en 27 juni zijn er extra repetities ter voorbereiding op de "Wervelende Herfst Show". Jullie hebben inmiddels allemaal een schema ontvangen van de repetitietijden en van de werken die zullen worden gerepeteerd. Examens muziekschool Venrav Vorige week slaagden 6 leerlingen van onze vereniging voor hun hafa-examen aan de muziekschool in Venray. Wij feliciteren Lizan en Harm met hun C-diploma. Sander, Timo en Bram met hun B-diploma en Jesper en Ward met het behalen van hun A-diploma. Geen repetitie jeugdorkest Aanstaande vrijdag, 25 juni is er geen repetitie voor het jeugdorkest i.v.m. het korfbalkamp. TOURCLUBZondag 20 jun 2010 ■TOaBBTOWs /V/¥"-■, Hef,s 'ns en winderig vanmorgen, dus weer lange-mouwen-weer. Met - v_y egn pei0{0n van 9 gaan we richting Nuenen. Op een van de geweldige snelheids remmers op het Leegveld breekt GPS houder nr 3 bij Frans van het stuur. De route moet over naar een andere wegkapitein. In Liessel moet er gezigzagd worden door de woonwijk, want ook hier wordt de Hoofdstraat eens flink omgewoeld. Via Vlierden en Lierop komen we dan bij het vervelend stukje route door Mierlo-dorp. Langs de voormalige vuilnisbelt, annex golfbaan, annex Dierenrijk Europa rijden we via de Collse Hoef naar het meest oostelijke stukje Eindhoven-stad. Dan volgt een echte strook kassei-klinkers naar Nederwatten Een must voor elke wielrenner. Na een plaspauze wordt er door de buitengebieden van Son met veel aardbeienland koers gezet naar Beek en Donk. Via Walsberg en de Jacobspeel zijn we dan ruim na twaalven met 96km weer terug op een nog steeds winderig en fris terras bij ons thuishonk. NB: Doordat er niet wordt gesprint, kan ook ik een keer als 1' het naambord passeren en morgen al weer de langste dag, toch ook weer 24 uur. Het wil met de zomer niet echt vlotten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5