Ysselsieyn Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 25 25 juni 2010 Woorddienst Van de parochie: Lucas 9, 51-62 Toen de tijd naderde dat Jezus zou worden weggenomen, koos Hij vastberaden Jeruzalem als reisdoel. Hij zond boden voor zich uit, maar toen die in een Samaritaans dorp kwamen om zijn komst voor te bereiden, wilde men Hem niet ontvangen, omdat Hij Jeruzalem als reisdoel had gekozen. Toen de leerlingen Jakobus en Johannes dat merkten, zeiden ze: 'Heer, zullen we zeggen dat er vuur uit de hemel moet neerdalen om hen te vernietigen?' Maar Hij keerde zich om en wees hen terecht. Toen gingen ze naar een ander dorp.Terwijl ze hun reis voortzetten, zei iemand onderweg tegen Hem: 'Ik wil U volgen, waar U ook naartoe gaat.' Jezus zei tegen hem: 'De vossen hebben een hol, en de vogels van de hemel een nest, maar de Mensenzoon kan nergens het hoofd neerleggen.' Tegen een ander zei Hij: 'Volg Me.' Die zei Hem: 'Heer, sta me toe eerst mijn vader te gaan begraven.' Maar Hij zei hem: 'Laat de doden hun doden begraven; u moet het koninkrijk van God gaan verkondigen.' Weer een ander zei: 'Ik wil U volgen, Heer, maar sta me toe eerst thuis afscheid te nemen.' Tegen hem zei Jezus: 'Wie de hand aan de ploeg slaat en dan nog eens omkijkt, deugt niet voor het koninkrijk van God.' Misintenties van 26 juni t/m 2 juli Zat. 26 juni 19.15 u. Zon. 27 juni 13.30 u. Di. 29 juni 19.00 u. VivaceLenie Claessens - van Zeeland vanwege de trouwdag; Jep en Anna Hendrix - van den Heuvel Doopviering, waarin Ruben Willems zal worden gedoopt Jaardienst Piet Arts (Vijverhof); Wim van Dijck namens de Immenhof Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Ron Peters - Tom Jenniskens Dinsdag, 19.00 uur Sven Knapen Aan mij (Peter van Soest) werd regelmatig gevraagd, of er misschien ook op zondag in onze kerk een dienst zou kunnen worden verzorgd, zodat men ook op zondag naar de kerk zou kunnen gaan. Deze vraag heb ik toen voorgelegd aan ons kerkbestuur en kreeg toestemming om op zondag een woorddienst te mogen houden. Ik heb toen de mensen benaderd, die vroeger ook de woord en communievieringen mee verzorgden. Dit waren: Mia Michels - Tonnie Crienen - Ans Philipsen - en ik ondergetekende. In Januari van dit jaar zijn wij dan ook begonnen met een Woorddienst, dit twee keer per maand. Helaas blijkt in de praktijk hier toch weinig animo voor te zijn, gezien de lage opkomst Dit heeft ons als woorddienstgroep doen besluiten, om m.i.v, 1 juli te stoppen met het houden van woorddiensten in onze kerk, jammer, maar helaas.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1