anima van 3 juni t/m 12 juni: Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 GoedFoutFeest Memphis Maniacs 20:00 5 Minute Window Robbert Stevens Henk Stiphout Ad Romme Rian v Osch Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 GoedFoutFeest Zaterdagavondgroep 20:00 Hallo kinderen van de DonderdagAvondGroepU! Voor 3 en 10 juni hebben we weer een te gekke activiteit voor jullie georganiseerd, maar daar moeten jullie ook aan meewerken. Kom die avond in je te gekke goed/foute kleren en het zal een doldwaze te gekke avond worden om nooit meer te vergeten! Tot dan, Leiding D A G WK-Poule en de wedstrijden!!! Ook dit jaar is er weer een WK-poule opgestart. Je kunt hieraan deelnemen. Voor meer informatie over de poule en het inschrijfgeld, surf dan naar www. iera70.nl en klik op het kopje WK-Poule. Ook proberen we weer zo veel mogelijk wedstrijden live uit te zenden op groot scherm in de Jera. Iedereen is van harte welkom om naar de wedstrijden te komen kijken, maar kijk van te voren even in het krantje welke wedstrijden er allemaal live worden uitgezonden. We zien jullie wel weer een keer verschijnen tijdens de wedstrijden. 5 Juni: Memphis Maniacs en 5 Minute Window in het voorprogramma Jera'70! Er staat weer iets moois op het programma in de Jera, namelijk Memphis Maniacs. Een spectaculair collectief van vier rasmuzikanten. Samen met hun vaste special guest van wie men fluistert dat het Elvis is nemen de Maniacs je mee op hun bizarre reis door de muziekgeschiedenis van de afgelopen decennia. Pop, rock en dance hits gaan de blender in en worden omgevormd tot nu al legendarische Memphis Maniacs Mash-Ups. Herkenbaar voor iedereen, maar dan anders.De dynamische performance wordt geserveerd met een stevige portie show en humor, zonder de solide muzikale basis te verloochenen. Afgelopen seizoen werden reeds duizenden toeschouwers in geluk en verbazing achtergelaten na feestelijke optredens op o.a. Paaspop, Dauwpop, Vierdaagsefeesten en de Zwarte Cross. De mannen van de MEMPHIS MANIACS staan garant voor een onvergetelijke ervaring. Laat je meezuigen in de explosie van vermaak. Weerstand is zinloos!! De support act deze avond is Five Minute Window. De voorverkoop is alweer even onderweg en bemachtig nog snel een kaartje. Voor meer informatie over de voorverkoop, moet je de site in de gaten houden, www.jera70.nl. Tot Zaterdag! Jera-kamp 2010 Boekei! Alle inschrijvingen zijn binnen. Met een recordaantal van 63 kinderen gaan we dit jaar op kamp in Boekei. Het is niet meer mogelijk om kinderen op te geven. Verdere informatie volgt t.z.t. Groetjes leiding Jera-kamp 20100 Vrij willigersmiddag Om onze talloze vrijwilligers te bedanken organiseren we ook dit jaar weer een vrijwilligersmiddag. Dit jaar zal deze plaatsvinden op zondagmiddag 13 juni vanaf 16.00 uur. Voor een hapje, een drankje en vertier is gezorgd. Verder zullen ook de diverse foto's en filmpjes die tijdens de laatste editie van Jera on Air gemaakt zijn worden getoond. We hopen al onze vrijwilligers zondagmiddag 13 juni te mogen begroeten in het gebouw van OJC Jera'70 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Telefoon no 0900-8818. Donderdag 3-juni Zaterdag 5-juni Donderdag 10-juni Zaterdag 12-juni

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2