Xsselsieyn Blad Redactie: Dorpsraad SföS'tëSStt Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 22 4 juni 2010 Van de parochie: Lucas 9, 10-17 Misintenties van 5 juni t/m 11 juni Zat. 5 juni 19.15 u. VivaceHoogfeest van Sacramentsdag Til Jeurissen vanwege haar verjaardag en voor de overleden familie; Ouders Custers - Claassen; Jan van Gassel; Wiel van den Heuvel, Toon Lemmens en de overleden familie Lemmens - Poels Zon. 6 juni 10.00 u. Woorddienst voor Joep Arts Di. 8 juni 19.00 u. ouders van Well - Thoonen en overleden familie; Jaardienst ouders van Soest - van Bracht; Jaardienst Willem en Lena Smeets - van Asten en voor hun zoon Jac Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Stef Lemmens - Tom Jenniskens Dinsdag, 19.00 uur Job Swinkels Terugkeer van de twaalf. Jezus geeft vijfduizend mensen te eten. Toen de apostelen bij Jezus waren teruggekeerd, brachten ze Hem verslag uit van wat ze hadden gedaan. Daarna trok Hij zich alleen met hen terug in de omgeving van de stad Betsaida. Maar de mensen kwamen erachter en volgden Hem; Hij ontving hen vriendelijk, sprak hun over het koninkrijk van God en maakte gezond wie genezing nodig had. Toen de dag ten einde liep, kwamen de twaalf naar Hem toe en zeiden: 'Stuur de mensen weg, dan kunnen ze onderdak zoeken in de dorpen en op de hoeven in de buurt en wat gaan eten; hier zijn we in een eenzame streek.' Maar Hij zei tegen hen: 'Jullie moeten hun te eten geven.' Zij zeiden: 'Wij hebben niet meer dan vijf broden en twee vissen, of we zouden voor al dat volk eten moeten gaan kopen'; want ze waren met ongeveer vijfduizend man. Daarop zei Hij tegen zijn leerlingen: 'Laat ze gaan zitten in groepen van ongeveer vijftig.' Dat deden ze, ze vroegen iedereen om te gaan zitten. Toen nam Jezus die vijf broden en twee vissen. Hij keek op naar de hemel, sprak de zegenbede uit en brak ze, en gaf ze aan de leerlingen om aan de mensen uit te delen. Ze hadden allen volop te eten, en wat er overschoot werd opgehaald, twaalf manden vol. Men moet leven om te kunnen liefhebben, maar men moet ook liefhebben om te kunnen leven.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1