Zi Volleybalclub Ysselsteyn Zanggroep Schone Schijn Woensdag 12 mei is er geen repetitie i.v.m. de Mei vakantie. Dinsdag 18 mei is er repetitie omdat we woensdag 19 mei gaan zingen voor de Zonnebloem in Ospel. We vertrekken om 13.10 uur. Zij Actief Ysselsteyn Kienen Op dinsdag 18 mei is er weer kienen in Dancing Pilot. Aanvang 19.30 uur. Jo Deters zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn Lezing ziekte van Lyme Op maandag 17 mei geeft Marianne van de Pasch een lezing over de ziekte van Lyme De ziekte van Lyme is een infectieziekte die overgebracht wordt door teken. Zij verteld hierover uit eigen ervaring. Na de pauze toont zij een korte film, waarna er gelegenheid is om vragen te stellen. Deze avond begint om 20.00 uur in de Smelehof en is ook toegankelijk voor introducés. De nieuwe ledenpasjes zijn binnen! Met het nieuwe ledenpasje 2010/2011 kun je profiteren van leuke aanbiedingen en acties. Kijk eens op www.zijactieflimburg nl onder 'aanbod' en 'ledenpasje'. Er is o.a. korting op kaartjes voor de Passiespelen 2010, op kaartjes voor pretparken, meerdaagse reizen en concerten. Maar ook mooie aanbiedingen voor Thermae 2000 en Thermaalbad Arcen. Het pasje is af te halen op, -maandag 17 mei bij het Gemeenschapshuis van 19.30 tot 20.00 uur (voorafgaand aan de lezing over de ziekte van Lyme) -dinsdag 18 mei bij Pilot van 18.45 tot 19.30 uur (voorafgaand aan de tweewekelijkse kienavond) Profiteer van deze aanbiedingen en haal het pasje op om het te gebruiken! Dames 17-05 maandag Mixtoernooi 20-5 donderdag geen trainen Rood - Wit Wit - Blauw Rood - Blauw Fluiten/Tellen Fluiten/Tellen Fluiten/Tellen Joop /Lianne Stephan Dennis Ivo Yvonne L. Zin om eens te volleyen? Meld je dan nu aan voor ons introducétoernooi! Op maandag 14 juni en maandag 21 juni, is het weer tijd voor het introducé toernooi. Ook voor mensen die niet met een clublid meekomen is het mogelijk om aan dit toernooi mee te doen. Lijkt het jou leuk om eens te komen volleyen meldt je dan aan voor zondag 6 juni. (linda_bouwman@hotmail.com) Het schema van dit toernooi zal donderdag 11 juni in het krantje te vinden zijn. Ook zal het op de website van de volleybalclub komen te staan, http ://v ssel steyn.dorpenvenray.nl/volleybalclub. ysselsteyn.dorpenvenray.nl/volleybalclub ithoflok vrouwennetwerk Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6