Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 19 14 mei 2010 Van de parochie: Meimaand is ook de Mariamaand Gegroet Maria, zwanger ben je van hoop, van verlangen, vol verwachting op een goede toekomst. God is met je, gezegend ben je onder de vrouwen want gezegend zijn zij die kracht uit jou putten. Heilige Maria, moeder van alle gelovige mensen, bidt voor ons, dat we blijven kiezen voor het goede, vooral nu, dat we de moed niet verliezen en straks, voor een leven van vrede. Amen. Misintenties van 15 mei t/m 21 mei Zat. 15 mei 19.15 u. (Enjoy Together) Ouders Lemmens - Verstraaten; Herdenkingsdienst voor Ted Derikx en voor de overleden familie; Jan van Soest vanwege zijn veijaardag, voor zijn kleindochter Yvon en voor de overledenen van de familie van Soest en de familie Smedts Sjang Spreeuwenberg namens de buurt Zon. 16 mei 10.00 u. WOORDDIENST Di. 18 mei 18.45 u. Bidden van een rozenhoedje met aansluitend om 19.00 uur de H. Mis voor het welzijn van onze parochiegemeenschap Jaardienst Raymond van Asten Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, 19.15 uur Kevin Baltissen - Ron Peters 19.00 uur Gesanne Knapen A.s. dinsdag 18 mei is er weer de jaarlijkse Fietsbedevaart naar Kevelaer. BIJBELGROEP. a.s. woensdag 19 mei 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom. d;e samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Op deze avond, behandelen we hoofdstuk 6 uit het boekje: Geloven: Nu. In deze bijeenkomst gaan we het verhaal van de 'verloren zoon', bespreken. Blijdschap over wat verloren was, maar ook de vergevingsgezindheid en barmhartigheid van de vader, staat hier centraal. Wat spreekt ons aan in dit verhaal, en wat kunnen we er mee in het leven van alle dag. Hebt u ook belangstelling dan bent u op woensdag 19 mei hartelijk welkom. kit7. hilt, s t,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1