6 TOT 9 KILO GEWICHTSVERLIES IN 4 WEKEN! Bezoek de info avond met proeverij Op dinsdagavond 18 mei om 19.30 uur Bij zaal Roelanzia AUB aanmelden via mail of tel. ivm planning 0478 579639 www.eenbeterehuid.nl Woensdagmorgen 19 mei is er de mogelijkheid om je eigen mandala te komen maken. We beginnen met een meditatie en van daaruit gaan we verder tekenen. Na afloop bekijken we eikaars mandala's en wordt er mondeling nog het een en ander aan toegevoegd. Een mooie opname van hoe jij nu bent. Kosten: 30 euro incl. drinken en materialen. Vrijdag 21 mei om 20.00 uur kom dr. Gyanam Roozen weer een mooie lezing geven. Deze keer gaat het over Ziekte, hindernis of richtingwijzer? Hoe kun je jezelf genezen bij een ziekte. Dit kan gerelateerd worden met onder andere kanker, spierziekte, vermoeidheidssyndroom of psychische problemen. Wat staatje in de weg om te genezen of wat wil je ziekte je duidelijk maken. Over dit alles zal Gyanam ons uitgebreid vertellen. Kosten: 15 euro incl. thee/koffie. OPEN DAG: maandag 24 mei van 10.00-16.00 uur Tijdens de open dag zal er een rommelmarkt zijn waarvan de opbrengst naar Stichting Arpana gaat. Tevens is er de mogelijkheid om onze nieuwe massageruimte te bekijken en te genieten van een kleine gezichtsmassage, je handen te laten lezen of tarrotkaarten te laten leggen. Ook kun je komen kijken hoe een echte tipi er van binnen uitziet en zullen er demo's gegeven worden van Aiki-Jutsu. Deze zullen bij voldoende deelname binnenkort gegeven gaan worden binnen ons centrum. De dag zal afgesloten worden met een klankschaalconcert. U bent allen van harte welkom en wij hopen u te mogen begroeten. Vrijdag 28 mei om 20.00 uur zal Peter van Beekveld een lezing geven over leven na de dood. Kosten: 15 euro incl. thee/koffie B S - 9 Kilo kwijtraken op een snelle manier dranken ffl Wetenschappelijke afslank methode soepen Gezond en verantwoord ontbijt snacks B Geen hongergevoel 0 Geen vermoeldhefdsgevoel repen S Behoud van spiermassa desserts SS Geen jo Jo effect maaltijden WVfW.VÏttfU.Ol

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 13