I Coop Seuren Introducétoernooi Op 9 mei a s. wordt het jaarlijkse Introducétoernooi gehouden. Doordat in het vorige YNB het verkeerde mailadres vermeld stond, vragen wij degenen die zich al opgegeven hebben dit nogmaals te doen via tvysselstevn@gmail.com Dit kan tot en met donderdag 6 mei Voor vragen kan contact opgenomen worden met Peter Philipsen, 0493-529286,of Math Heetkamp, 0478-541225. De indeling van het toernooi wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt. We hopen dat er voldoende aanmeldingen zijn om er een mooi toernooi van te maken en wensen iedereen veel tennisplezier. Opgave voor najaarscompetitie 2010 (periode 8 september t/m 24 oktober) De opgave voor de najaarscompetitie 2010 staat weer voor de deur Deze start na de clubkampioen schappen 2010 en eindigt voor de school herfstvakantie. De deelname op vrijdag en zaterdag is al maximaal bezet. Maar voor deze leuke competitie zijn er nog wel heel veel andere mogelijkheden om met een nieuw team in te schrijven voor de onderstaande dagen en categorieën. Heb je belangstelling en interesse, dan is het leuk om zelf met een aantal vrienden, bekenden andere leden hieraan deel te nemen. Je kunt je team tot uiterlijk 27 mei 2010 opgeven bij Twan de Wit, email: tdwit@home.nl. Hier kun je ook terecht voor meer informatie. Donderdagmorgen. Aanvang 10.00 uur Dames dubbel Geb.datum voor 1 januari 1993. Per wedstrijddag worden vier partijen gespeeld, te weten: vier damesdubbelspelen. Donderdagavond. Aanvang: 19.00 uur Gemengd senioren dubbel Geb.datum: voor 1 januari 1993. Per wedstrijddag worden vier partijen gespeeld, te weten: een dames- en een herendubbelspel en twee gemengddubbelspelen. Zondagmiddag. Aanvang: 13.00 uur Heren Geb.datum: voor 1 januari 1993. Per wedstrijddag worden zes partijen gespeeld, te weten: vier henkelspelen en twee herendubbelspelen. Dames Geb.datum: voor 1 januari 1993. Per wedstrijddag worden vijf partijen gespeeld, te weten: drie enkelspelen en twee damesdubbelspelen. Gemengd Geb.datum: voor 1 januari 1993. Per wedstrijddag worden vijf partijen gespeeld, te weten: een dames- en een herenenkelspel, een dames- en een herendubbelspel en een gemengddubbelspel Vista Accountants Lente Toernooi Junioren 3 mei Kantinedienst 9 mei 10.00 - 14.00 uur Mark Smits vanaf 14.00 uur Henk Strijbos Kantine poetsen 12 mei Karin van Neerven Gonny van de Pas Maandag 3 mei organiseerden TV Ysselsteyn en TC America het Lente Toernooi. Het toernooi was drukbezet en er werd met veel plezier door de grote en kleine jeugd getennist. Volgende week worden de uitslagen in het YNB vermeld.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 8