DE ZONNEBLOEM WIJZIGING REGLEMENT. De afgelopen week is er een dankadvertentie geplaatst vanwege 50-jarige bruiloft. Dit heeft een precedent geschapen voor ons beleid inzake persoonlijke mededelingen of advertenties. Daarom is artikel f van het reglement na overleg binnen het dag bestuur van de Dorpsraad enigszins gewijzigd, waardoor aankondigingen en/of dankbetuigingen voor jubilea en bijzondere gebeurtenissen tegen de aldaar vermelde kosten kunnen worden opgenomen. Hiermede hebben we een verruiming gegeven die toch wel knelpunten waar we tegen aan liepen, hopelijk hebben opgelost. Het volledige reglement kunt U ook raadplegen op de webside(zonder www) Ysselsteyn.dorpenvenray.nl/nieuwsblad. De redactie. Zij Actief Ysselsteyn Excursie naar Paleis Soestdijk ralsSft? «1 V!cow«fw:*iw«rb Dit jaar laatste kans bezichtiging Paleis Soestdijk en de omliggende paleistuinen. Zin en tijd om samen met leden van afdeling Vredepeel met de bus mee te gaan naar Paleis Soestdijk? Geef je dan nu op, want dit jaar is je laatste kans! Wanneer; Dinsdag 27 juli 2010 of donderdag 23 september 2010. Hoe: Met busonderneming Ghielen. Kosten: €75,incl. rondleiding paleis met gids, koffietafel, rondrit door de natuur van de Utrechtse Heuvelrug en ter afsluiting een diner. Interesse, reageer dan uiterlijk voor 11 mei a.s. welke datum je mee wil want VOL=VOL! Opgeven bij Marian Baitray tel. 541264 en Karin Sikes tel. 541620 of mail ons op ziiactiefysselsteyn@live.nl Lezing ziekte van Lyme Op maandag 17 mei geeft Marianne van de Pasch een lezing over de ziekte van Lyme. De ziekte van Lyme is een infectieziekte die overgebracht wordt door teken. Dit is een verhaal uit eigen ervaring. Na de pauze toont zij een korte film, waarna er gelegenheid is om vragen te stellen. Deze avond begint om 20.00 uur in de Smelehof en is ook toegankelijk voor introducés. De nieuwe ledenpasies zijn binnen! Met het nieuwe ledenpasje 2010/2011 kun je profiteren van leuke aanbiedingen en acties. Kijk eens op www.zijactieflimburg nl onder "aanbod' en 'ledenpasje'. Er is o.a. korting op kaartjes voor de Passiespelen 2010, op kaartjes voor pretparken, meerdaagse reizen en concerten. Maar ook mooie aanbiedingen voor Thermae 2000 en Thermaalbad Arcen. Het pasje is af te halen op; -maandag 17 mei bij het Gemeenschapshuis van 19.30 tot 20.00 uur (voorafgaand aan de lezing over de ziekte van Lyme) -dinsdag 18 mei bij Pilot van 18 45 tot 19.30 uur (voorafgaand aan de tweewekelijkse kienavond) Profiteer van deze aanbiedingen en haal het pasje op om het te gebruiken! Jaarlijkse fietstocht De datum voor de jaarlijkse fietstocht staat vast. Op dinsdag 17 augustus gaan we weer op pad. Houd deze datum dus vrij de PEELBLOEM: Merselo-Vredepeel-Ysselsteyn. T.V. uitzendingen. Socutera zendt op Zaterdag 8 mei op Ned. 1 17.52, zondag 9 mei op Ned. 2 16.35 en eveneens zondag op Ned. 3 om 19.00u. een samenvatting uit van de film: Bijzondere ontmoetingen. Beslist de moeite waard om deze te bekijken!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5