Dorpsraad CYsselsteyn Dorpsraad Ysselsteyn ■■de Peelkiank - Informatieavond bouwkavels fase 2. Timmermannsweg De inrichting van fase 2 Timmermannsweg is bijna gereed. Dit betekent dat er 33 mooie kavels beschikbaar komen van 300 m2 tot 900 m2. Op 10 mei is er een informatieavond voor iedereen die interesse heeft in een bouwkavel. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Deze avond wordt georganiseerd door de Dorpsraad. Gemeente Venray zal de inhoud verzorgen zoals het toelichten van de indeling en de mogelijkheden. Verder worden u vragen beantwoordt. Het inschrijven voor de kavels is van 7 mei tot 4 juni. Diegene die vorig jaar een enquête hebben ingevuld dienen opnieuw in te schrijven. Op 7 juni wordt middels een loting de volgorde van toewijzing kavels bepaald De gemeente zal op de informatieavond nadere uitleg geven over de inschrijvings- en lotingsprocedure. Uitnodiging Presentatie Projekt Woningbouw Fase II, HoekTimmermannsweg/ Ringweg. Hierbij nodigt de Dorpsraad Ysselsteyn iedereen uit voor het bijwonen van een presentatie over het project, woningbouw fase II, op maandag 10 mei 2010 om 20.00 uur in Gemeenschapshuis "de Smelehof". Op deze avond presenteren de Gemeente Venray en de Dorpsraad de gevorderde plannen met betrekking tot het nieuwe woningbouwplan. Er zal ruim gelegenheid zijn om vragen te stellen over alle zaken die met dit project te maken hebben. Zoals bv infrastructuur, kavels en bouwvoorwaarden, enz. Agenda: 1Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. het woningbouwproject. 3. Presentatie Gemeente Venray. 4. Straatnaamgeving voorstel. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. We zien u graag op deze avond, om u van de nodige informatie te voorzien. Dorpsraad Ysselsteyn Gemeente Venray Uitwisselingsconcert met Maashees Zondag 16 mei hebben we een uitwisselingsconcert met Maashees. Het concert begint om 18.30 uur in de Smelehof. Alle leden graag om 18.00 uur aanwezig in geheel zwarte kleding. Zoo Pare Evenals voorgaande jaren biedt Zoo Pare Overloon de leden van onze vereniging de mogelijkheid om met korting entreekaarten te bestellen. Hebben jullie belangstelling, geef dit dan even door aan Peggy Arts (tel.541564 of per e-mail artslemmens@planet.nl). De kaarten kunnen tot 14 mei besteld worden en kosten 7,50 (i.p.v. 17,00 reguliere entreeprijs). De entreekaarten kunnen door volwassenen, kinderen en 65-plussers gebruikt worden en zijn onbeperkt geldig. Kinderen van 0 t/m 2 jaar hebben gratis entree. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3