Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 18 7 mei 2010 Van de parochie: Meimaand is ook de Mariamaand De maand mei is de maand van Maria. Veel mensen houden van Maria, Omdat zij als moeder van Jezus veel heeft meegemaakt. Toch bleef zij altijd geloven in haar zoon. Zij was een eenvoudige vrouw, Maar zij stond klaar voor wat jij van haar vroeg. En zij bleef trouw tot het einde. Van haar leren wij wat leven is, Want ze is iemand Op wie je kunt rekenen. Trouw en standvastig in de liefde, Zonder veel omhaal van woorden, Maar sterk en geduldig Misintenties van 8 mei t/m 14 mei Zat.8 mei 19.15 u. (Vivace) Mathias van Asten en zijn echtgenote Petronella Pouwels; Overleden ouders Geurts-Peeters, voor Riek Geurts-v. Tiel en Annemie Geurts-Bakker; Jaardienst Nellie Geurts-Peeters; Riek Raaymakers-Meulendijks vanwege haar verjaardag; Ter nagedachtenis aan Jac en Mien Swinkels-Jeuken en voor Josje; Overleden ouders Coenen-Spreeuwenberg en hun zonen Jan en Piet Di. 11 mei 18.45 u. Bidden van een Rozenhoedje met aansluitend om 19.00 uur de H. Mis Wim van Dijck namens de Immenhof; Lies Huisman-Winnen namens de Vijverhof; Jan Jaspers vanwege zijn verjaardag, voor Drika Jaspers-Lammers en overleden familie; Thei Arts vanwege zijn verjaardag Woe. 12 mei 19.15 u. (Vivace) Hoogfeest van Hemelvaart; Johan Vogels i.v.m. de trouwdag Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Kevin van Hoof-Ward Stiphout Dinsdag, 19.00 uur Vera Sikes Woensdag, 19.15 uur Tom Jenniskens - Gesanne Knapen Ik (Peter van Soest) ga er even met Sigrid tussenuit en wel van maandag 3 mei tot dinsdag 11 mei. Louis Smits is in die periode bereikbaar voor parochieaangelegenheden. Tel: 542012 Fietsbedevaart naar Ke\>elaer op dinsdag 18 mei. Misintenties kunnen worden opgegeven tot Vrijdag 14 mei hij Peter van Soest Tel: 542208 en bij mijn afwezigheid in de brievenbus op Gezellenbaan 4.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1