INSCHRIJFMORGEN/KIJKDAG PEUTERspeelzaal ZATERDAG 29 MEI 2010 Peuisrspeehocl Peuterspeelzaal de Calimero's organiseert een ochtend waarop u uw peuter kunt aanmelden. U kunt samen met uw peuter dan kennis maken met de locatie en de leiding van de peuterspeelzaal. Bent u nog niet bekend met de peuterspeelzaal en wat de peuterspeelzaal te bieden heeft, kom dan gerust vrijblijvend een kijkje nemen! Wanneer Zaterdag 29 mei 2010 Hoe laat 10.30 -11.30 uur Waar Peuterspeelzaal de Calimero's Puttenweg 2b (gelegen bij het gemeenschapshuis de Smelehof) Voor welke peuters Kinderen geboren tussen 1 januari 2007 en 1 mei 2009. De peuterspeelzaal heeft 2 groepen. Groep 1 Maandagmorgen en Donderdagmorgen Groep 2 Dinsdagmorgen en Vrijdagmorgen De begeleiding van elke groep bestaat uit een leidster en een vrijwilligster en op een ochtend is er een helpende ouder aanwezig, hiervoor is een roulatiesysteem Uw kind kan normaal gesproken vanaf 2 jaar en 4 maanden beginnen op de peuterspeelzaal. Soms is het mogelijk om kinderen vanaf 2 jaar in te laten stromen wanneer de groep dit toelaat. Dit wordt bepaald door het bestuur en de leidsters en wordt tijdig teruggekoppeld naar de ouders. We maken een groepsindeling n a.v de peuters die zijn opgegeven tijdens de inschrijfmorgen. Het is voor ons erg fijn om een beeld te hebben van het aantal peuters welke komend schooljaar bij ons naar de peuterspeelzaal zullen gaan. Peuters die op een ander moment (tussendoor) worden aangemeld worden geplaatst als dit past in de voorlopige indeling. Zo niet, dan worden ze voorlopig op een wachtlijst geplaatst. Voor aanvullende informatie verwijzen wij U naar onze website: httn://vsselsteyn.dorDenvenrav.nl/decalimeros Woensdag 5 mei en 12 mei is er geen repetitie i.v.m. de Mei vakantie. Dinsdag 18 mei is er repetitie omdat we woensdag 19 mei gaan zingen voor de Zonnebloem in Ospel. EVENEMENTEN-AGENDA 2010 10 mei Vergadering Dorpsraad 10 juli Zeskamp Piëlpubers 14 mei Uitstapje kinderkoor en misdienaars 11 juli Dorpszeskamp 18 mei Fietsbedevaart naar Kevelaer 12 juli Vergadering Dorpsraad 26 mei J aarvergaderi ng peuterspeelzaal 18 juli Pleinconcert Peelklank De Calimero's 24-25 juli Overnachting Piëlpubers 29 mei Inschrijfmorgen peuterspeelzaal 31 juli - 7aug Jerakamp De Calimero's 7aug en 8aug Menwedstrijden Recreatie Menners Ysf 29+30 mei Repetitieweekend Jeugdorkest Peelklank 21 augustus Peter Winnen Classic 4 juni Receptie kampioenen SVY 13 september Vergadering Dorpsraad 5 juni Dag van de Jeugd, SVY 1,2,3 oktober Nationale kampioenschappen S GW 5 juni Goederen-en dienstenveiling Peelklank 11 oktober Vergadering Dorpsraad 6 juni Stratentoernooi SVY 16 oktober Avond v/d Lach Smelehof 14 juni Vergadering Dorpsraad 30 oktober Schouwburgconcert Peelklank 25,26,27juni Korfbalkamp de Peelkorf Schijn Zanggroep Schone Schijn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5