'Hp Pp pi Id rink Informatieavond bouwkavels fase 2. Timmermannsweg Dorpsraad J De inrichting van fase 2 Timmermannsweg is bijna gereed. Dit betekent YSSOlStSyn dat er mooie kavels beschikbaar komen van 300 m2 tot 900 m2. Op 10 mei is er een informatieavond voor iedereen die interesse heeft in een bouwkavel. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Deze avond wordt georganiseerd door de Dorpsraad. Gemeente Venray zal de inhoud verzorgen zoals het toelichten van de indeling en de mogelijkheden. Verder worden u vragen beantwoordt. Het inschrijven voor de kavels is van 7 mei tot 4 juni. Diegene die vorig jaar een enquête hebben ingevuld dienen opnieuw in te schrijven. Op 7 juni wordt middels een loting de volgorde van toewijzing kavels bepaald. De gemeente zal op de informatieavond nadere uitleg geven over de inschrijvings- en lotingsprocedure. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 5 mei is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. ','NV KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/ Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week.- "Onze geest is als een parachute. Hij werkt alleen als hij open is" Corveedienst Corveedienst voor de maand mei: cwfif wiiiv Gerard, Suzan en Sef Spreeuwenberg en Harm Tonnaer. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand mei:Sven Knapen en Ron Peeters. Zorg dat je om 18.00 uur aanwezig bent om te helpen met stoelen klaarzetten Repetitie jeugdorkest Op 30 april is er geen repetitie i.v.m. Koninginnedag. Op 7 en 14 mei is er geen repetitie i.v.m. de meivakantie. Repetitie fanfare Op 30 april is er geen repetitie i.v.m. Koninginnedag Uitwisselingsconcert fanfare Op 16 mei hebben we een uitwisseüngsconcert met Maashees in de Smelehof. Zorg datje om 18.00 uur aanwezig bent in geheel zwarte kleding. De Peelklank zal als eerste optreden. Programma 16 mei 22 mei 28 mei 5 juni 13 juni 26 juni 16 juli 18 juli 24juni-3 sept. Uitwisselingsconcert fanfare met Maashees Oud ijzer actie Straatoptreden YES in Eindhoven Goederen en dienstenveiling Wandelvierdaagse Feestavond YES Venray muziek totaal Pleinconcert Zomervakantie Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk De W ildenberg Ysselsteyn Daar 30 april en 5 mei in de gezondheidszorg verplichte vrije dagen zijn, is de praktijk op vrijdag 30 april en woensdag 5 mei a.s. gesloten. Voor spoedgevallen kunt u terecht bij de Huisartsenposten. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3