Donderdag 29-apr Zaterdag 1 -mei Donderdag 6-mei Zaterdag 8-mei Programma van 29 apr t/m 8 mei: Donderdagavondgroep 18:30 Geen D A G. i.v.m. Koninginnenacht Valerio Zeno 20:00 Rob Janssen Martien Spreeuwenberg Noud Litjens Ger Spreeuwenberg Donderdagavondgroep Groep 7/8 Pyjama-Party Zaterdagavondgroep 18:30 20:00 Hallo Pielpubers, Hou de volgende datums vrij in jullie agenda! 29 mei, 26 juni, 2 juli, 10 juli, 24 - 25 juli overnachting Check de pielpubers-hyves voor de foto's en de laatste nieuwtjes Valerio Zeno 1 mei in de JeraU! Vanaf 20:00u de deuren open! Valerio Zeno wordt mede mogelijk gemaakt door Fonds Podiumkunsten, Stichting Popmuziek Limburg en Gemeente Venray. Jera-Kamp 2010 Nog 3 maanden en dan is het zover, dan is namelijk het fantastische Jera-Kamp. We gaan dit jaar op kamp van 31 juli t/m 7 augustus in het clubgebouw "D'n Perekker" van de scouting in Boekei. De inschrijfformulieren zijn deze week uitgedeeld op school en dienen voor woensdag 12 mei ingeleverd te zijn bij René van de Pas. (Ysselsteynseweg 97) Donderdag avond groep Pyjamaparty 7/8 Wil jij ook een nachtje in de Jera slapen en mee doen aan de te gekke activiteiten? Geef je dan snel op via onderstaand formulier! Op 6 mei is het zover. Dan wordt er de Opdonders Pyjamaparty voor groep 7/8 georganiseerd. Deze Opdonders Pyjamaparty duurt van donderdag 6 mei 18.30 uur tot vrijdag 7 mei 10.00 uur. De bedoeling van deze avond is dat we te gekke activiteiten gaan doen en een nachtje blijven slapen in de Jera. Dus neem je matje of luchtbed, kussen, slaapzak, je lievelingsknuffel en voor diegene die papa en mama niet kunnen missen een foto van papa en mama mee naar de Jera. Vergeet niet om een trui, lange broek en goede schoenen mee te nemen, stel je voor dat we naar het bos gaan! In de ochtend zullen jullie voorzien worden van een lekkere boterham. Dit mag je niet missen, dus geef je snel op! De Opdonders Pyjamaparty kan alleen door gaan bij minimaal 15 opgaven. Mochten er te weinig opgaven zijn en de Opdonders Pyjamaparty niet door gaan dan wordt er contact met diegene opgenomen die zich op hebben gegeven. Knip onderstaande strook af en lever deze in vóór 3 mei bij: Milou Heetkamp Lovinckplein 3 5813CC YSSELSTEYN Ik geef mij op voor de Opdonders Pyjamaparty Naam en Achternaam: Groep: Telefoonnummer: Nog maar eventjes... En dan staat Jera on Air alweer voor de deur! De editie van 2010 belooft weer een spektakel te worden. De organisatie is alweer bijna een jaar bezig om van Hemelvaartsdag 13 mei een groot succes te maken. Benieuwd welke bands er komen? Check even de officiële website: www.ieraonair.nl. Rij deze bedunken we graag alvast de volgende sponsoren: Gemeente Venray Drankenhandel Winters Liessel Purple Group Sieb Design Large Popmerchandising Monster Energy Fonds podiumkunsten Bakkerij van Gassel Direct Gazon Festivalinfo.nl Provincie Limburg Rabobank Venray

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2