AUTOBEDRIJF PETERS (BCoemsierfoinst Ien Service DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de kado's, bloemen en vele mooie kaarten die we mochten ontvangen tijdens ons 50 jarig huwelijk. Een dag om nooit te vergeten! Han en Mia Peeters-Verhaegh kinderen en kleinkinderen 9 mei Moederdag CBtbemsier£unst Ien Bosch Car Service Autobedrijf Peters Bij ons kunt u terecht voor nieuwe en gebruikte auto's van elk merk! Agrobaan 7 5813 EB YSSELSTEYN Openingstijden: ma-vr 08.00 - 18.00 u zat 09.00- 17.00 u Verras moeder/oma, vrouw/vriendin met een vrolijk boeket of bloemstuk. Wilt u haar niet alleen met Moederdag verrassen, maar het hele jaar door. Kies dan voor een bloemenabonnement. Een heel jaar lang, iedere week/maand bloemen in huis. Vraag naar de mogelijkheden. Bij iedere Moederdagbestelling een gratis kaartje. Op vrijdag 7 mei en zaterdag 8 mei kunt u ook zonder bestelling een boeket komen halen. OP OP, als u besteld bent u altijd zeker! Ysselsteynseweg 61, Ysselsteyn 0478-561226 of 06-23327490 www.bloemsierkunstien.nl 1 gaa dks-vsyiss^Üsfi I syada j vX.ï;::: Bent u op zoek naar geschikte opvang voor uw kinderen? Opvang waar u van op aan kunt? En nog belangrijker, in een omgeving die veilig is, uw kinderen prikkelt en tegelijkertijd volop geborgenheid biedt? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Onze gediplomeerde medewerkers verzorgen het hele jaar door de beste opvang voor uw kinderen. Inmiddels kunt u alweer ruim zeven jaar bij ons terecht voor opvang van kinderen van 0 tot 4 jaar oud. En tegenwoordig bieden wij ook buitenschoolse opvang aan. Onze medewerkers bieden op Bso Het 100 Bunderbos allerlei activiteiten aan die bij de leeftijd van de kinderen passen. Hierbij vinden we het erg belangrijk dat uw kinderen hun tijd bij ons kunnen doorbrengen zoals zij dat graag willen. Wilt u meer weten? Heem dan vrijblijvend contact met ons op. Of bezoek onze website: www.kdvpoehbeer.nl Kinderdagverblijf Poeh-beer Bso Het 100 8underbos T: (0478) 569706 6: infoiffkdvpoehbeer.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 15