Da's nog eens lekker opstaan. Als ik de rolluiken open schuif dan priemt LJ U l\ C L U p het zonnetje al door de smalle kiertjes. Het is prachtig weer. Geen gewoon ammmmm O'O wolkje of vulkanisch stofwolkje dat de zon kan beletten om te schijnen Dat combineren met een mooie tocht en je hebt de perfecte fietsdag. Zo'n dag waarop alles klopt was het deze zondag dus. Frans had een mooie route uit zijn GPS getoverd over het voornamelijk Duitse wegennet. We rijden in een boog om het vliegveld Weeze waar vandaag de Fishermans Friend Strongman Run georganiseerd wordt. Dit is een wedstrijd stormbaan rennen en blijkbaar vinden veel Duitsers dat nog steeds erg leuk. Er staat ruim 2 uur voor het gebeuren al een flinke file om op het terrein op te mogen. Wij nemen het voor kennis aan en fietsen door. Bij Hassum steken we weer de grens over om bij Afferden met de ferry de Maas over te steken. Terug naar Ysselsteyn, want daar lonkt het zonovergoten terras. HBS "Ons Genoegen'* Zonnige veldwedstrijd We kunnen na dit weekend terugzien op een geslaagde veldwedstrijd. Mooi weer met opbouwen van het parcours en nog mooier weer met de wedstrijd. Er werden goede resultaten behaald en in de klasse heren recurve eindigden Xander Holl uit Eerde en Rene Kools uit Merksplas(B) zelfs exact gelijk op de f plaats. De resultaten van onze leden: Vet. Bare-bow Dames compound Heren compound Vet. compound 4 Jan Koonings 545 p. 5 Cor Jansen 542 p. 4 Wendy Poels 573 p. 10 Wouter Antonides 712 p. 5 Michel Camps 706 p. 6 Piet van Berkel 705 p Heren recurve Junioren recurve Vet. recurve 7 Ton Hellegers 3 Kay de Groot 7 Joop de Groot 8 Mart van Hoof 10 Peter Peters 597 p. 421 p. 530 p. 497 p. 467 p. Fita-wedstrijd Almere Bij de fita-wedstrijd in Almere met finaleronden volgens set-systeem werd Carry Wegh winnaar in de klasse dames- recurve. Bas Tonnaer werd 6e in de klasse compound heren na verlies in de kwartfinale. RK individueel 25 in. Zaterdag en zondag worden de rayonkampioenschappen 25 m.-l pijl individueel geschoten. Alle wedstrijden beginnen om 10.00 uur en er word met tijdklok geschoten. .lEli-DE-BOÜLESVERENIGlNG de Piëlboulers LENTETOURNOOl 2010: We delen de Jeu-de-boulers mede dat het LENTETOURNOOl 2010 zal worden gehouden op DONDERDAG 20 MEI a.s. op het Lovinckplein. Zoals eerder medegedeeld zal het een duetten-tournooi zijn, waarbij je als duo meespeelt Dus opgeven als duo 0 We zullen beginnen om 18.00 uur om iedereen in de gelegenheid te stellen om mee te doen. Opgave kun je t.z.t. doen bij uw contactpersoon, maar nu kunnen jullie reeds overleggen met welk duo je meedoet. Nadere mededelingen volgen spoedig. Aanvankelijk zou het tournooi zijn op 13 mei, maar dan is t Hemelvaartsdag en tevens in Ysselsteyn het door de JE RA georganiseerde JERA-ON-AIR. Daarom vond het bestuur dat niet zo,n geschikte dag. Nu dus op DONDERDAG 20 MEI. Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk De Wildenberg Ysselsteyn Daar 30 april en 5 mei in de gezondheidszorg verplichte vrije dagen zijn, is de praktijk op vrijdag 30 april en woensdag 5 mei a.s. gesloten. Voor spoedgevallen kunt u terecht bij de Huisartsenposten. HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6