Zondag 25 april organiseert gemengd koor 'Vivace' een grandioze Snuffelmarkt in de 'Smelehof Aanvang markt 10.30u 14.00u Aanvang veiling 11.30u Ook dit jaar is het aanbod op onze 'Snuffelmarkt' weer groot, en voor 'elk wat wils'. Voor een prikje kunt u weer de mooiste spulletjes kopen. Een bezoekje is dan ook beslist de moeite waard! Zaterdag 24 april kunt u nog spullen brengen bij de 'Smelehof van lö.OOu. tot 12.00u. ingang op de Vijverhof Graag tot ziens op zondag 25 april Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Basisschool Koninginnedagspelen St. Odfl Op 29 april a s. zijn er weer de traditionele Koninginnedagspelen. De groepen 6 t/m Ysseisteyn 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd. Deze spelen vinden plaats op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden. De lessen zullen 's morgens voor alle groepen om 11.30 uur afgelopen zijn. Er is geen overblijven. Natuurlijk zijn ouders, opa's, oma's en andere belangstellenden die middag van harte uitgenodigd om te komen kijken. Het tijdschema ziet er als volgt uit: 13.00 uur: bijeenkomst kinderen op school (oranje kleding e.d. verhogen de sfeer); 13.10 uur: vertrek kinderen onder begeleiding van de groepsleerkrachten naar het sportpark; 13.15 uur. aankomst op het sportpark en zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel; groep 1 bij spel 1 etc., 13.30 uur: start Koninginnespelen en werpbal; 15.30 uur: einde spelen en werpbal; uitreiking herinnering/traktatie. Er is een kraam op het sportpark, waar koffie, limonade, koek e.d. te koop zijn. Bij uitermate slecht weer zal de middag geen doorgang vinden. De kinderen komen dan gewoon naar school. We hopen dat het een gezellige middag wordt en dat het weer ons niet in de steek laat. Na de spelen hebben de kinderen vakantie t/m 16 mei We wensen iedereen fijne weken. 4 Mei dodenherdenking. Ook dit jaar is er weer de doden herdenking van alle gevallen Parochianen tijdens en na de Tweede Wereldoorlog. Ook zullen we hen herdenken die in het voormalige Ned-IndiË gesneuveld zijn. Alle nabestaanden zijn uitgenodigd, maar ook iedereen uit onze Parochie kan deze herdenking bijwonen op 4 Mei in onze Kerk. Aansluitend aan deze herdenking zal er voor de Kerk bij het monument een krans gelegd worden, en er zal 2 minuten stilte zijn voor alle slachtoffers van toen maar ook voor alle gevallenen van en na de Tweede Wereldoorlog waar ook ter wereld die zich ingezet hebben voor de Vrede. Nogmaals willen wij iedereen uitnodigen voor deze bijzondere herdenking op 4 Mei om 19 00 uur. Comité 4 Mei WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3