,V YSSELSTEYN Voelbaj—Korf bol Rijden Ruud van Osch, Johan Swinkels, Pascal Classens, Simon Jeurissen, Klaas Grienen Martijn Janssen, Gijs Swinkels, Sjim Romme, Youri van Dijck Wesley Cox, Bart Stevens, Kevin Baltissen, Robert Verhaegh Roy Vollenberg, Stef van Osch, Marco van Herk, Sven Houben Ruben Smits, Ivo Coopmans, Koen Rops Diederik Houben, Henk Dobbe, Jim Michiels Bas Janssen, Bart Arts, Elin vd Vossenberg Thijs Lemmens, Rick van Dijck, David Arts PROGRAMMA WOENSDAG 7 APRIL Ysselsteyn Dlb 4x4 toernooi te Melderslo aanvang 18.00 uur. vertrek 17.00 uur Ysselsteyn D2a 4x4 toernooi te Melderslo aanvang 18.00 uur. vertrek 17.00 uur Ysselsteyn Elb 4x4 toernooi te Venray aanvang 18.00 uur, vertrek 17.15 uur Ysselsteyn E2a 4x4 toernooi te Venray aanvang 18.00 uur. vertrek 17.15 uur Y sselsteyn E3a 4x4 toernooi te Venray aanvang 18.00 uur. vertrek 17.15 uur Ysselsteyn Flb 4x4 toernooi te Volharding aanvang 18.00 uur, vertrek 17.00 uur Rijden: onderling regelen LOTEN LEVENSMIDDELENMAND COOP SEUREN Maandag 5 april speelt Ysselsteyn 1 - Lottum 1. Tijdens deze wedstrijd worden er loten verkocht voor de levensmiddelenmand, die wordt geschonken door COOP Seuren. De opbrengst komt helemaal ten goede aan de jeugd van sv Ysselsteyn. www.svysselsteyn.nl MEDEWERKERSAVOND Graag opgeven uiterlijk 5 april via ed.verschuuren@hetnet .nl of via antwoordstrook van uitnodiging op Dopheide 11 Afgelopen zondag hadden we weer onze jaarlijkse Ondelinge wedstrijd. Deze keer weer op oefenterrein. En het weer werkte gelukkig vrij goed mee. We zijn s' morgens gestart met een dressuurproef. En we hebben ook nog een klassiek springparcour verreden. En daarna nog een jachtspringparcour. Over de verreden onderdelen hebben we ook weer een Club kampioen. Als afsluiting van de dag hadden we nog een leuk theoriespel. En er was ook veel publieke belanstelling. En dat maakt het natuurlijk ook gezelliger op zo'n dag. Maar natuurlijk kunnen we zo'n ondelinge wedstrijd zonder de inzet van een paar leden verrijden. Het was een geslaagde dag. En volgende jaar gaan we er met zijn alle voor zorgen dat we weer een gezellige en leuke onderlinge wedstrijd hebben. Hier volgt de uitslag van de beste 3 per onderdeel: Dressuur pony's: I Femke van Hugten met Isma, 2.Isa Vermeule met Yran 3,Jessie Derikx met Robin Dressuur paarden: 1 Sabine Franken met Zodiack 2.Marissa Weemen met Wilithya 3.Gaby Schoenmakers met Victor Springen klassiek 1 .Sabine Franken met Zodiack 2.Tamara Klaassen met Zircolien 3.Natascha Mennen met Unymphet Jachtspringparcours 1.Natascha Mennen met Unymphet 2. Sabine Franken met Zodiack 3.Isa Vermeule met Robin Clubkampioen 2010 Sabine Franken met Zodiack En niet te vergeten de sponsors en juryleden Dressuurbeker gesponsord door Jan Schepers Springbeker gesponsord door Frans van Rosmeulen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 9