svoc
S.V. YSSELSTEYN
Kerfbui
ENIOREN
UUNIORENB
www.svysselstevnn I
UITSLAGEN
De Peelkorf 1 - Flamingos 1 15-5
Bio 2 - De Peelkorf 2 7-6
Jes 3 - De Peelkorf 3 3-3
PROGRAMMA MAANDAG 5 APRIL
Bladella
11.00 uur
De Horst
1
De Peelkorf 1 aanvang 13.00 uur Smagtenbocht Bladel, vertrek
De Peelkorf 2
De Peelkorf 3 - Vitesse
Dos (A) 2 - De Peelkorf
Rijden
De Peelkorf 1Mayke, Lisa, Paula
De Peelkorf 2: Laurie, Vera, Rian
De Peelkorf 4: Anne, Milou, Loes
PROGRAMMA WOENSDAG 7 APRIL
aanvang 11.00 uur Hoge Horst Groesbeek, vertrek
09.00 uur, reserveshirts
aanvang 11.00 uur De Vlies, scheidsrechter: Jeanne
aanvang 12.00 uur Heikant Heusden, vertrek 10.45 u.
Roka
2
De Peelkorf
5
aanvang 20.00 uur Solberg Beesel, vertrek 18.30 uur
De Peelkorf
6
- Oostaim
2
aanvang 20.00 uur De Vlies
UITSLAGEN
De Peelkorf
Al
- Swift (V)
Al
3-6
De Peelkorf
BI
- ODIO
BI
8-6
De Peelkorf
B2
- De T reffers
BI
2-4
De Merels
Cl
- De Peelkorf
Cl
3-2
De Peelkorf
C2
- MKV
C2
3-2
ODIO
Dl
- De Peelkorf
Dl
1 -4
De Merels
D2
- De Peelkorf
D2
5-7
DOS (A)
D2
- De Peelkorf
D3
5-0
Gazelle
El
- De Peelkorf
El
2-7
ODOS
El
- De Peelkorf
E2
0-5
De Peelkorf
F1
- SV United
1
0- 1
Oranje-Wit
2
- De Peelkorf
1
0-2
De Peelkorf
1
- De Peelkorf
2
1 - 1
De Peelkorf
2
- SV United
1
2-0
De Peelkorf
4
- DES
0-0
SKC '06
2
- De Peelkorf
4
1 -0
PROGRAMMA
ZATERDAG 3 APRIL
Al
De Peelkorf
Al
aanvang 15.30 uur, vertrek 14.15 uur Heesakker Oirlo
Stormvogels
BI
- De Peelkorf
BI
aanvang 12.30 uur, vertrek 10.45 uur Gemeentesport
park Luyksgestel
SVOC
B2
- De Peelkorf
B2
aanvang 13.00 uur, vertrek 12.00 uur Heesakker Oirlo
Spes
Cl
- De Peelkorf
Cl
aanvang 14.15 uur, vertrek 12.45 u. sportpark
Milsbeek
Miko
Cl
- De Peelkorf
C2
aanvang 11.15 uur, vertrek 10.00 uur sportpark
Langen-Boomseweg Mill
De Peelkorf
Dl
- Korfrakkers
Dl
aanvang 14.30 uur De Vlies
De Peelkorf
D2
- Roka
Dl
aanvang 13.00 uur De Vlies
De Peelkorf
D3
- SVSH
D2
aanvang 11.30 uur, scheidsrechter: Anke Rongen
De Peelkorf
El
- SKC
El
aanvang 10.00 uur, scheidsrechter: Jet Matijsen
De Peelkorf
E2
- MKV
El
aanvang 14.00 uur
*5
J