CTIEF Zij Actief Ysselstevn Limburg Kienen Op dinsdag 23 maart is het Paaskienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Alle leden zijn van harte welkom. Presentatie de Roovse Wissel eeannuleerdü! Op vrijdagmiddag 26 maart a.s. zou een medewerker van dit instituut samen met een patiënt een presentatie komen geven in "'De Smelehof'. De huidige situatie in de TBS-klinieken dus ook binnen de Rooyse Wissel laten het echter op dit moment niet toe dat een patiënt dit soort presentaties mee geeft. Omdat wij als bestuur vinden dat juist de patiënt zelf het imago van de TBS-wereld het beste kan uitdragen, hebben wij besloten om op dit moment de voorlichtingsmiddag van 26 maart te annuleren! Wij blijven natuurlijk wel open staan voor eventuele positieve wijzigingen in hun beleid en hopen jullie leden toch op een later tijdstip een presentatie te kunnen aanbieden. JEÜ-DE-BOIJLESVERENIGING de Piëlboulers Het L1NDERS NATÜURSTEENTOURNOOl wordt gehouden op DONDERDAG 24 maart aanvang 15.00 uur en duurt tot ongeveer 20.30 uur Er zijn 36 deelnemers die gaan strijden om de door Linders beschikbaar gestelde LINDERS TROFEE, en natuurlijk om de overige plaatsen in de ranglijst. We hopen een sportief tournooi aan het einde van het winterseizoen op onze binnenbaan in zaal "De HOUTWERF" van Roelanzia.De deelnemers krijgen of hebben) het wedstrijdschema in hun bezit. Natuurlijk is publiek van harte welkom om de deelnemers aan te moedigen. Het Lentetournooi buiten is gepland op 13 mei, maar dan is het Hemelvaartsdag. Nu kunnen we het verzetten naar donderdag 20 mei, maar denk ook eens of het niet zinvol is om dat te spelen op een zaterdag, b.v. zaterdag 15 mei. Laat het uw contactpersoon eens weten dan wordt binnenkort beslist. Uitslag Danstoernooi Ready-2-Dance zondag 14 maart in Gemert ft Linsey Xhofleer 270 pnt. 2e plaats Imke Versteegen 254 pnt. 6C plaats Silver Stars 251 pnt. 2e plaats Magie 241 pnt, 3e plaats Kimberley Xhofleer 275 pnt. 3C plaats Ellen Zanders 266 pnt. 3e plaats Dancing Stars 272 pnt. Ie plaats ledereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Het volgende toernooi is zondag 21 maart bij de Dancing Kids in Heescli. Wij wensen iedereen heel veel succes! Data: Zondag 21 maart Dantoernooi Dancing Kids, Heesch Zaterdag 27 maart Danstoernooi Zelfkanthennekes, Haps (junioren) Zondag 28 maart Danstoernooi Zelfkanthennekes, Haps (jeugd hoofdkl.) Woensdag 31 maart Vriendinnenles Swing 18.00-19.00 uur Maandag 5 april Danstoernooi Swetit, Helmond Zaterdag 10 april NK in Oss Zondag 11 april NK in Oss Week 15 Geen trainen Zaterdag 17 april Uitstapje Peeldancers Week 20 Kijk- of proef training Dinsdag 8 juni Jaarvergadering Peeldancers vruuweniieiwrtfli

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6