Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg48, nr. 11 19 maart 2010 Van de parochie: Johannes 8, 1-11 5 Weekend van de Veertigdagentijd. In alle vroegte was Jezus alweer in de tempel en heel het volk stroomde naar Hem toe. Hij ging zitten en onderrichtte hen. Nu kwamen de schriftgeleerden en de farizeeën aanzetten met een vrouw die betrapt was op echtbreuk. Ze brachten haar voor Hem en zeiden: 'Meester, deze vrouw is op heterdaad betrapt op echtbreuk. Mozes heeft ons in de wet voorgeschreven zulke vrouwen te stenigen. Hoe staat U daar tegenover?' Met deze vraag wilden ze Hem op de proef stellen, om te zien of ze een aanklacht tegen Hem konden indienen. Maar Jezus bukte zich om met zijn vinger op de grond* te schrijven. Toen ze op een antwoord bleven aandringen, keek Hij op en zei: 'Wie van u zonder zonde is, moet dan maar als eerste een steen op haar werpen.' En weer bukte Hij zich om op de grond te schrijven. Zij echter trokken na die woorden weg, de een na de ander, te beginnen met de oudsten, zodat Hij alleen achterbleef met de vrouw daar vóór Hem. Jezus keek op en vroeg haar: 'Waar zijn ze gebleven, vrouw? Heeft niemand u veroordeeld?' 'Nee Heer, niemand', antwoordde ze. Waarop Jezus zei: 'Ik veroordeel u ook niet. Ga nu maar, en zondig voortaan niet meer.' Misintenties van 20 maart t/m 26 maart Zat. 20 mrt. 19.15 u. (Vivace) Frank v, d. Pas; Sjang Spreeuwenberg vanwege de trouwdag; Jaardienst Hendricus v. d. Ven, echtgenote Maria Verheijen, Theo en Drina v.d.Ven; Jaardienst Jan en Net Janssen-v. Gompel en overleden familie; Wim en Tjeu in 't Hulst Johan Vogels vanwege zijn verjaardag, Wim Arts vanwege zijn verjaardag; Adrianus en Gijs Broeders; Jaardienst ouders Keijsers-Smeets; Overleden ouders Martinus Strijbos-van Lipzig en voor hun zoon Jozef; Zeswekendienst Wim van Dijck; ouders Sjang Classens en Anna Baten; Lies Koonings-Veron vanwege haar verjaardag en voor haar echtgenoot Piet Zon. 21 mrt. 10.00 u. WOORDDIENST Di. 23 mrt. 18.10 u. Uitstelling van het Allerheiligste, aansluitend om 19.00 uur de H. Mis Jaardienst ouders Vergeldt-Smeets; ouders Vollenberg-Aerts en overleden familie; Ouders Pouwels-Voesten en overleden familie Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, 19.15 u. Kevin Baltussen - Ron Peters - Vera Sikes 18.10 u. Ward Stiphout - Job Swinkels

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1